Główne kompleksy handlowe Łodzi – przewodnik dla turysty

Łódź to nieustannie rozwijające się miasto, które słynie chyba przede wszystkim ze swych komercyjnych ulic i dużych kompleksów handlowych. Wybierając się do Łodzi, warto zaplanować większe zakupy, bowiem oferta miejscowego rynku jest imponująca. Jeżeli zwiedzamy jakiekolwiek miasto w Polsce, robimy to zazwyczaj w celach krajoznawczych.

Zakupy w internecie
Bloger: Vanguard PR
Na podstawie danych z: Vanguard PR
Nieco odmiennie jest z Łodzią, postrzeganą głównie jako miejsce wymarzone do robienia zakupów.

Znajdujące się w tym serwisie artykuły są według Ciebie zbyt zdawkowe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę (http://www.atic.com.pl/reklama-zewnetrzna/szyldy-reklamowe/), na której znajdziesz zbliżone kwestie.

Z jakiej przyczyny? Od dawna ulica Piotrkowska stanowiła synonim luksusowych zakupów. Ta najbardziej znana łódzka ulica to teren zastawiony wieloma sklepikami, pubami oraz punktami usługowymi.

Choć nowe obiekty handlowe wypierają słynny deptak, zakupy w Łodzi wypada zacząć od tego właśnie punktu. Odkryjemy tutaj wiele oryginalnych butików i choć ceny nie będą niskie, warto skusić się na zakupowe szaleństwo w wyjątkowej atmosferze. Największym zagrożeniem ul. Piotrkowskiej są głównie dwa obiekty handlowe -

Sprawdź też

W jaki sposób, by zainteresowany zakupami konsument ponownie nas odwiedził?

Program lojalnościowy
Na podstawie danych z: www.spiceupyourblog.com
W jaki sposób zachęci klienta by wrócił? Takie pytania stawia sobie prawdopodobnie każdy przedsiębiorca prowadzący sklep lub świadczący usługi. Klient, który wraca jest bardzo cenny, ponieważ zwykle przyprowadza ze sobą kolejnych. Wiele firm wprowadza programy lojalnościowe po to, aby zachęcić klienta do ponownego zakupu.


Miejscem, które obowiązkowo trzeba odwiedzić, jest Manufaktura. Ten potężny kompleks handlowo-rozrywkowy to nie tylko miejsce na zakupy w Łodzi, lecz także okolica, oferująca rozrywki różnego typu. Obiekt posiada nawet swój własny rynek, co powoduje, że Manufaktura jest czasem nazywana miastem w mieście. O tym miejscu na pewno można powiedzieć, że jest jedną z głównych wizytówek Łodzi. Jeżeli przyjedziemy tutaj na zakupy, bez problemu znajdziemy to, czego potrzebujemy – centrum oferuje kilkaset sklepów, zastaniemy tutaj również kina, knajpki i dyskoteki. Tak naprawdę, w obrębie Manufaktury toczy się niemal całe lokalne życie towarzyskie oraz kulturowe - Ceneo Lokalnie Łódź.
Kolejnym centrum handlowym, do którego warto udać się, przebywając w Łodzi, jest Galeria Łódzka, chociaż przez wzgląd na ogromne wrażenie, jakie z pewnością u każdego wywoła Manufaktura, lepiej rozpocząć zakupy właśnie od Galerii Łódzkiej, w innym wypadku może nam się wydać skromnym i mało interesującym obiektem.

Mamy jeszcze Port Łódź – tu warto przybyć zwłaszcza wtedy, kiedy planujemy nabyć meble lub elementy wyposażenia domowego, ponieważ w obrębie centrum handlowego działa sklep Ikea – mówi się, iż to właśnie on przyciąga większość klientów do tego miejsca.
2023/09/13, 07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.