Jak zapewnić sobie promocyjny sukces? Właściwie to nie ma na to jednej odpowiedzi, lecz są sposoby jak się przybliżyć do sukcesu

Wielu reklamodawców myśli, że większość ludzi siedzi w internecie. Choć tendencja zdecydowanie zmierza dokładnie w tym kierunku to obecnie tak nie jest, a z pewnością nie w naszym kraju. Ponadto, mnóstwo ludzi spotkać możemy w zupełnie odmiennych miejscach, jak autobusy, przychodnie czy centra miast. W tym właśnie kontekście korzystnie wspomnieć o czymś takim, jak reklama w autobusie.
naklejki promocyjne
Bloger: Mikey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Taka reklama ma na pewno przewagę nad pozostałymi formami reklam, gdyż wiążę się ze specyficzną okolicznością, w jakiej jest pasażer. Otóż, kiedy jedzie on autobusem jest ograniczony czasowo oraz przestrzennie. Co to znaczy?

To znaczy, iż z trudnością przychodzi mi, aby wygenerować odpowiednią ilość koncentracji, aby skupić się na przykład na lekturze książki. Wiadomo, że jednocześnie próbuje unikać kontaktu wzrokowego z pozostałymi pasażerami. W taki sposób, by „zabić” czas poszukuje czegoś przyciągającego wzrok, w co będzie mógł bez trudności spoglądać. W ten sposób na pewno trafi na naszą reklamę, a jak będzie to jeszcze reklama interesująca, przykładowo multimedialna (zobacz na stronie), to sukces jest jeszcze bardziej zapewniony.

Sprawdź też

Publikacje, co do jakich pojawia się okazja pozostawać przeświadczonym, iż są maksymalnie rzetelne

książki
Bloger: Martin Pulaski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Książki, odnośnie jakich można być przekonanym, iż są w pełni rzetelne to te, jakie wywodzą się naturalnie z wydawnictw typowo wydających publikacje naukowe.


To właśnie jest możliwość powodzenia. Wiadomo, ważne jest, żeby reklama (promocja autobusy narzędzia (hiperłącze do strony)) była fajna, kreatywna, przyciągająca uwagę, lecz nic to nie pomoże, skoro będzie niewidoczna. W takiej sytuacji nawet najbardziej zjawiskowa, wyjątkowa, oryginalna reklama (polecamy) przepadnie bez wieści. Chyba nie chcielibyśmy, żeby o naszej reklamie nie było słychać. Wiedzą o tym specjaliści od reklamy, dodając, iż nawet lepiej jeśli o naszej reklamie mówi się negatywnie, bo wzbudza emocje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.