Za jakiś czas prawie każdy Polak będzie zmuszony wysłać zeznanie podatkowe - na szczęście w obecnych czasach jest już to dość łatwe

Jeszcze kilkanaście lat temu złożenie dokumentu PIT kojarzyło się rodakom z całkowitym snem. Zbyt długie kolejki do okienka i obowiązek wypełniania dokumentu odręcznie sprawiały, że ludzie mdleli tylko na samo słowo PIT.
dokumenty podatkowe
Bloger: Manchester City Library
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dzisiaj na szczęście jest już dużo łatwiej. Skrócono te PIT-y, które składają wszyscy ci, którzy nie mają spółki. Wypełnienie tego formularza zajmuje obecnie maksymalnie kilkanaście minut.

Gdy dojdziesz do wniosku, że pomocne okazałyby się uzupełniające informacje na prezentowany temat, to kliknij ten link oraz przeczytaj również inne wiadomości.Na dodatek w sieci pojawiło się mnóstwo aplikacji, które ułatwiają życie. Trzeba odszukać portal podatnika i ściągnąć na swój laptop dobrą aplikację. Pomoże nam to bezstresowo wypełnić PIT - tutaj. Podkreśli wszelkie potrzebne pola i sama zsumuje odpowiednie pozycje.

Złożenie PIT2016 do tej pory nie było tak proste. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie formularze możemy wysłać online i nawet nie będziemy musieli się pojawiać w Skarbówce. Nawet nasz podpis nie jest wymagany, więc możemy zasnąć spokojnie i w ogóle nie martwić się kolejkami w urzędzie. Mamy możliwość formularz uzupełnić i wysłać siedząc wygodnie na kanapie i pijąc gorącą kawę. Należy tylko wcześniej zorientować się jaki rodzaj PIT-u powinniśmy wypełnić.

Sprawdź też

Przerażają cię dokumenty? Biuro księgowe przyjdzie z pomocą!

Księgowość, rachunkowość
Bloger: sanchezcl
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
Nasze biuro księgowe udziela szerokich usług z obszaru księgowości i rachunkowości. Ofertę kierujemy tak samo do klientów indywidualnych, jak również różnego rodzaju przedsiębiorstw szukających porządnej i profesjonalnej obsługi. Z jakich świadczeń mogą korzystać potencjalni klienci?


Jest to szalenie ważne, gdyż jeżeli wyślemy niewłaściwy dokument, to prawdopodobnie Urząd Skarbowy będzie się z nami kontaktował i zleci ponowne uzupełnienie prawidłowego dokumentu - rozliczanie pit online.
2018/10/31, 08:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.