Czy warto lokować pieniądze w nieruchomości w czasie zapaści gospodarczej ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nowym. W historii naszej planety wielokrotnie gospodarka odczuwała czas zawirowań ekonomicznych. Miliarderzy utracili przedsiębiorstwa, pracownicy etatowi lękali się o los najbliższych. Okazuje się jednak, że w przeciągu dziejów zwykle sprawdzały się te same metody lokaty kapitału. Otóż nieruchomości zawsze były stabilną inwestycją pieniędzy, która dawała poczucie bezpieczeństwa.


Budowa nowego osiedla
Bloger: Roman Boed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Należy w czasie zapaści gospodarczej inwestować w nieruchomości, bo gwarantują one bezpieczeństwo inwestycji. Akcje czy obligacje nie dają tego komfortu. W czasie zapaści gospodarczej 2 instrumenty inwestycyjne rosną, gdy inne idą w dół. Tymi instrumentami prócz nieruchomości są również metale szlachetne. I rzeczywiście obserwuje się obecnie wzrost cen złota i srebra. Ktoś kto kilka lat temu zainwestował w te metale, to obecnie mógłby się cieszyć niemałym zyskiem. Aktualnie ceny nieruchomości idą w dół. Dużo interesujących danych jest tu: więcej tu.

Nie ociągaj się - najnowszy materiał (https://www.profbud.info/news/mieszkania-z-tarasem-na-goclawiu) już jest na naszej witrynie. Kliknij w poniższy link i wtedy odkryjesz ogrom dodatkowych informacji na temat naszego ciekawego materiału.Toteż teraz nastał najlepszy moment, by je nabyć po nieprzyzwoicie niskich cenach. Właściciele je sprzedają, bo często potrzebują pieniędzy. Tak oto pojawiają się na rynku dobre okazje. Ekonomiści przewidują, że za kilka lat ceny mieszkań wzrosną.

Jeśli jesteś zdania, że niniejszy artykuł jest godny Twojego zainteresowania, to niewątpliwie warto zobaczyć również pozostałe tego typu materiały.

Ma to związek z cyklami gospodarczymi, które nieustannie powracają w historii. Otóż teraz metale szlachetne idą w górę, ale gdy uzyskają swój najwyższy poziom, to ponownie zaczną iść w dół. Wtedy także ceny nieruchomości zaczną zwyżkować. Toteż w tym momencie jest najlepszy moment do nabycia własnej nieruchomości (więcej info).


budowa
Bloger: SPÖ Presse und Kommunikation
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Apartamenty na sprzedaż Wrocław jawią się jako świetna okazja inwestycyjna - polecane apartamenty na sprzedaż . Można dzięki ulokowaniu kapitału nie tylko ustrzec się przed nieuchronnym obniżeniem wartości środków płatniczych, ale także postarać się o przypływ gotówki. Przecież zakup nieruchomości we Wrocławiu umożliwia chociażby wynajem powierzchni użytkowej studentom, którzy przyjeżdżają z całej Polski. Gdy decydujemy się na nabycie mieszkania we Wrocławiu, to warto również zadbać o to, aby umożliwiało wypoczynek na świeżym powietrzu. Mieszkanie z ogródkiem Wrocław jest świetną możliwością nie tylko nabycia własnego mieszkania, ale również zapewnienia sobie skrawka zieleni, który pozwoli uciec od wielkomiejskiego zgiełku.
2019/03/10, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.