Szkolenie siebie oraz ludzi, których zatrudniamy - które?

Gdy zależy nam na tym, żeby nasza firma rzeczywiście bardzo dobrze prosperowała, to musimy nie zapominać, że ciągle trzeba się uczyć. Gdy nie chcemy pozostać w tyle za konkurencyjnymi firmami, to musimy stawiać na rozwój. To niesłychanie ważne. Dlatego dobrze sprawdzić, czym są gry biznesowe. Nie musimy natychmiast robić wielkiego szkolenia, wystarczy ludzi, którzy u nas pracują, podzielić na parę grup i zaangażować ich w jakąś ciekawą grę w dużym stopniu szkoleniową.

gra menedżerska
Bloger: Michael Cardus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Tego rodzaju gry pozwalają na złączenie ekipy, dobrze, więc o takich grach nie zapominać. Przynajmniej raz na kwartał powinno się tego typu gry zorganizować. Możemy jak wiadomo wziąć pod uwagę to, żeby firma z zewnątrz zrobiła szkolenie, w którym zostaną przeprowadzone przeróżne gry - http://trenerzy.pl/gry-symulacyjne/. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie rozwoju jesteśmy my sami, czy będziemy w stanie ogarnąć coś we własnym zakresie dla własnej firmy w tym aspekcie, czy jednak nie.

Sprawdź też

Fundusze unijne dla osób, które planują założyć swoją działalność

biuro
Bloger: Kat Veilux
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiele osób planuje założenie swojej działalności. Jest to jeden ze sposobów na posiadanie dochodowego zajęcia, przede wszystkim dziś, gdy bezrobocie w Polsce osiąga naprawdę wysoki poziom. Co więcej, praca na swój rachunek gwarantuje, że sukces będzie można zawdzięczać tylko sobie. Jednak, założenie własnej firmy wymaga nie tylko dużo pracy oraz wyrzeczeń, ale generuje też dość niemałe koszty.


Wybieranie właściwego szkolenia Dużo firm robi szkolenia, wtedy, kiedy wychodzi na to, że w budżecie pozostał jakiś nadmiar pieniędzy, który należy spożytkować. Nie jest to jednak właściwe podejście. Szkolić należy się ciągle, by firma faktycznie była w stanie się rozwinąć. Zależnie od potrzeb nasza firma powinna postawić na szkolenia outdoor albo powinna wybrać typowe szkolenia (polecamy szkolenie zarządzanie projektami) integracyjne na przykład: www.trenerzy.pl/szkolenie-team-building-outdoor/. Musimy więc przemyśleć, co w rzeczywistości będzie sensowne dla nas i dla osób, które zatrudniamy. Bo kiedy chodzi o szkolenia (polecamy szkolenia sprzedaż) tego rodzaju to każdy powinien w nich brać udział. Jeżeli kadra kierownicza, nie będzie w nich uczestniczyła, to nie pozna swojej ekipy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.