Jak się nie dać trikom handlowym?

Handlarze stosują mnóstwo forteli które mają w efekcie namówić nas do zakupu ich towarów. Chodząc po supermarkecie rzadko uświadamiamy sobie iż nieomalże bez przerwy poddawani jesteśmy ich manipulacjom. Dobrze jest zaznajomić się z zazwyczaj wykorzystywanymi sztuczkami, żeby móc się przed nimi efektywnie obronić. Bez wątpienia na większe zakupy do supermarketu nie można chodzić na głodniaka.
sprzedaż
W przeciwnym razie na pewno zakupimy co niemiara zbędnych produktów. Kolejna moja rada - bezwzględnie powinno się przygotować spis niezbędnych produktów po czym spróbować się ściśle stosować do listy. Jedna z najczęściej stosowanych a opracowanych przez specjalistów, których konikiem jest zarządzanie w obszarze sprzedaży strategii to wonności stymulujące chęć jedzenia oraz uprzyjemniające klimat sprawunków.


W następnej kolejności wydłużona ścieżka do artykułów wielokrotnie nabywanych. Często by kupić bochenek chleba i śmietanę musimy przejść przez cały hipermarket. Handlarze liczą na to, iż w czasie pokonywania tej trasy do klientów koszyka wpadnie jeszcze wiele towarów. I niejednokrotnie tak właśnie się dzieje. Moja wskazówka jest następująca - gdy potrzeba nam mleka do kawy lub bułeczki, nie koniecznie musimy pospieszać do wielgachnego hipermarketu.

Sprawdź też

CRM online – jedna z najlepszych modelu współpracy z klientem

crm
Bloger: Wes Schaeffer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku jest w sieci wysoce niemało udogodnień dla licznych przedsiębiorców. Dotyczy to różnego rodzaju oprogramowań, które o wiele potrafią przyczynić się do rozwijaniu się firmy. Jednym z nich jest bardzo wskazane narzędzie, jakim jest CRM.


sprzedaż
Czasem można więcej oszczędzić kupując w malutkim osiedlowym sklepie czy w małej piekarence, albowiem wyniesiemy stamtąd tylko niezbędne towary. I to jest niechybnie wyłączny sprawdzony sposób żeby całkowicie się uchronić przed trikami profesjonalistów od zarządzania sprzedażą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.