Świat noworodka czyli co założyć, by było najwygodniej

Pieluszki wielorazowe istnieją w wielu wersjach. Wszystko po to, by rodziciele posiadali możliwość, a dziecko maksymalną wygodę i luksus noszenia. Ci, którzy zdecydowali się na pieluszki wielorazowe wiedzą też, że poruszanie się w tej rozmaitości to nieprosta historia. Pieluchy wielorazowe różnią się pomiędzy sobą wersją towarów, z jakich są utworzone, modelem, typem połączeń.
dziecko
Bloger: Mustela
Na podstawie danych z: Mustela
W nowoczesnych pieluchach użytkowane są nie jedynie bliska wszystkim bawełna, ale również tkaniny bambusowe, konopne, mikrofibra, polar. Przed przeciekaniem zabezpiecza otulacz zbudowany z wełny lub nowoczesnej tkaniny (infinitex.pl/tkaniny-ogniotrwale/) PUL. Złączenia bywają na rzepy, napy, troczki, guziczki. Są również takie, które nie posiadają żadnego złączenia i podtrzymują się na pupie malucha dzięki otulaczowi. Zastosowanie pieluszek wielorazowych jest niezwykle proste. Niemniej jednak zanim wyselekcjonujemy te najwspanialsze dla nas, trzeba odnaleźć się w gąszczu pieluch, których wzorów jest sporo. Kiedyś znienawidzona tetra współcześnie na nowo staje się atrakcyjna.


Sprawdź też

Posiadanie dziecka to naprawdę duże wyzwanie

bawiąca się dziewczynka
Bloger: Travis Swan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Posiadanie dzieci to duże wyzwanie, szczególnie dla niewprawionych w bojach rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierworodnego syna lub córki. Mimo tego, że musimy dość dobrze zarabiać, aby zapewnić im przyszłość, to dodatkowo powinniśmy zmienić wiele naszych przyzwyczajeń, na przykład, jak lubiliśmy późno wstawać, to teraz musimy się z tym pożegnać. Najistotniejsze jest szczególnie to, iż od teraz nie jesteśmy już odpowiedzialni tylko za siebie.

Dziecięcy sen
Bloger: Fabryka Materacy Janpol
Na podstawie danych z: Fabryka Materacy Janpol
Tradycyjnych pieluszek z tetry wykorzystują dwie grupy kobiet – pierwsze z nich to tzw. ekomamy, które przedkładają naturalny trend istnienia w przymierzu ze otoczeniem. Należy przyznać, że wyprodukowanie i wielokrotne pranie, i prasowanie kawałka bawełny jest mniej szkodzi środowisku, aniżeli wyrób i usunięcie na śmietnik jednej pieluchy jednorazowej. Druga grupa niewiast, selekcjonujących pieluchy z kieszonką (zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić), to rodzicielki najmłodszych alergików. Cera niektórych niemowląt nie znosi jednorazówek. Dla tego subtelnego i skłonnego do uczuleń dzidziusia naturalna, przewiewna i po wielokroć wymieniana tetra jest indywidualnym rozstrzygnięciem.

Zarówno ekomamy, jak i mamy uczuleniowców, posiadają także inne powody do sławienia akcesoriów jak pieluszki wielorazowe (odsyłam do tej strony). Codzienne stosowanie tetry jest dużo bardziej opłacalne aniżeli zastosowanie jednorazówek, które ustanowią poważny koszt w domowym budżecie. Prócz tego, maluchy podchowane na tetrowych pieluszkach ponoć prędzej nauczają się sikania do nocnika, albowiem więcej odczuły niedogodność spowodowaną wilgotną pieluszką.
2018/07/04, 10:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.