Usprawnij własne przedsiębiorstwo za pomocą elektronicznego obiegu dokumentów!

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. Dzięki technologiom informatycznym przesłanie dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” pochłania raptem parę sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, iż zazwyczaj stosowane przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a przy tym narażone na wiele utrudnień w drodze od nadawcy do adresata.
laptop
Bloger: Wilson Hui
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Elektroniczny obieg faktur (tu bardziej szczegółowo opisane: http://efematic.pl/rozwiazania), to system, po którego zastosowaniu zapomnimy o podobnych przeciwnościach. Niestety, obecnie powszechnie stosowany system obiegu faktur jest wszystkim znany. Wiemy gdzie jest biurko pani Zosi i co napisać na fakturze, by płatność była zrealizowana terminowo. Wskutek tego dużo firm twierdzi, iż dopóki nie zostaną zmuszone do elektronicznej faktury, same raczej nie zdecydują się na zmianę. Jednak ich zastrzeżenia mogą rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o zastosowaniu elektronicznego obiegu faktur.

rachunki
Bloger: kate hiscock
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z e-fakturą jest jak z jazdą na rowerze. Czasem trudno zrobić pierwszy krok i zdecydować się, aby spróbować, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że to czynność łatwa, prosta i przyjemna. Z przejściem na faktury elektroniczne jest bardzo identycznie. Dobrze jest więc znać plusy płynące z wdrożenia elektronicznego obiektu dokumentów, a są to:

Sprawdź też

Powiększyć wydajność swojej firmy: lecz w jaki sposób?

wydajność
Zapewne nieustanne czytanie tekstów odnośnie wydajności nie powiększy jej z automatu, ale można powiedzieć, że i tak tego typu wiedza jakby nie patrzeć jest bardzo interesująca, dająca naprawdę niemało. Zapamiętajmy jedną rzecz: w żadnym razie nie ma takiej sytuacji, iż akurat samo gadanie o wzroście wydajności może dać jakiekolwiek efekty. Jednak można powiedzieć, że w większości przypadków akurat wiedza teoretyczna także daje niemało.


* szybszy i sprawniejszy obieg dokumentów, * automatyzacja przebiegu wystawiania faktur, * bezpieczna i znacznie tańsza archiwizacja, * gwarancja dostarczenia dokumentu na czas, * możliwość naniesienia poprawek, * automatyczne przesyłanie informacji wraz z potwierdzeniem dostarczenia, * budowanie wizerunku firmy przyjaznej środowisku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.