Usprawnij własne przedsiębiorstwo za pomocą elektronicznego obiegu dokumentów!

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. Dzięki technologiom informatycznym przesłanie dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” pochłania raptem parę sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, iż zazwyczaj stosowane przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a przy tym narażone na wiele utrudnień w drodze od nadawcy do adresata.
laptop
Bloger: Wilson Hui
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Elektroniczny obieg faktur (tu bardziej szczegółowo opisane: ), to system, po którego zastosowaniu zapomnimy o podobnych przeciwnościach. Niestety, obecnie powszechnie stosowany system obiegu faktur jest wszystkim znany. Wiemy gdzie jest biurko pani Zosi i co napisać na fakturze, by płatność była zrealizowana terminowo. Wskutek tego dużo firm twierdzi, iż dopóki nie zostaną zmuszone do elektronicznej faktury, same raczej nie zdecydują się na zmianę. Jednak ich zastrzeżenia mogą rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o zastosowaniu elektronicznego obiegu faktur.

rachunki
Bloger: kate hiscock
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z e-fakturą jest jak z jazdą na rowerze. Czasem trudno zrobić pierwszy krok i zdecydować się, aby spróbować, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że to czynność łatwa, prosta i przyjemna. Z przejściem na faktury elektroniczne jest bardzo identycznie. Dobrze jest więc znać plusy płynące z wdrożenia elektronicznego obiektu dokumentów, a są to:

Sprawdź też

W jaki sposób stać się najlepszym przywódcą?

ludzie na spotkaniu biznesowym
Bardzo duże gratulacje dla tych biznesmenów, szefów różnego rodzaju firm, którzy wiedzą, że w żadnym przypadku nie należy założyć, iż jest się tak zwaną alfą i omegą. Bez cienia wątpliwości ludzie piastujący wysokie stanowiska muszą ciągle zwiększać własne kwalifikacje.


* szybszy i sprawniejszy obieg dokumentów, * automatyzacja przebiegu wystawiania faktur, * bezpieczna i znacznie tańsza archiwizacja, * gwarancja dostarczenia dokumentu na czas, * możliwość naniesienia poprawek, * automatyczne przesyłanie informacji wraz z potwierdzeniem dostarczenia, * budowanie wizerunku firmy przyjaznej środowisku.

W sieci znajdziemy użytkowników, jacy niewątpliwie chętnie podzielą się własnymi doświadczeniami, oraz dostarczą wielu przydatnych informacji o firmach zajmujących się takimi usługami. Jedną z nich może być długo obecny na rynku Kofax - , który oferuje nadzwyczaj sprawny elektroniczny obieg faktur. Doprowadzi do porządku, przyśpieszy wymianę faktur oraz zagwarantuje odpowiednią archiwizację dokumentów papierowych. Taki program - przetwarzanie faktur zazwyczaj może być skutecznie używany w tych mniejszych jak i większych firmach, gdzie pracownicy muszą mieć stały dostęp do całego sytemu z dowolnego miejsca.
2022/05/09, 08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.