Jakie rzeczy powinni mieć nowi opiekunowie

Gdy na świat przychodzi niemowlę wszyscy z otoczenia są podekscytowany. Rodzice są zasypywani moc prezentów dla malucha i wszyscy są zachwycony, może poza niedosypiającymi rodzicami. Dzieci dają rodzicom popalić, ale swoim uśmiechem niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawia odjąć wszelkie troski. Rodzice pielęgnując dziecko chcą by otrzymywało ono wszystko, co najlepsze, począwszy od kremu po kąpieli, przez śliniaki a na kocyku skończywszy.


dziecko
Bloger: Primavika
Na podstawie danych z: Primavika
Jeśli chodzi o kocyki dla niemowląt to w sklepach mamy ogromny wybór tego rodzaju asortymentu. Dla niemowląt wszystko jest ładne i kolorowe. Jednak, jeśli należymy do mamą, która chcą by nasze dziecko miało wszystko w klasycznych kolorach, czyli bieli lub złamanej bieli, szarości i czerni, to również w tych kolorach znajdziemy kocyki dla niemowląt. Kupując koca najlepiej wziąć kilka w różnych kolorach, żeby pasowały nam do wózka, do łóżeczka czy do leżaka. Zresztą w prezencie od ciotek i wujków na pewno znajdzie się parę kocyków, więc będziemy mogli sobie przebierać.

Kiedy przychodzi na świat pierworodnego syna, albo córeczkę musimy najczęściej kupić maluchowi wszystko od A do Z.

Zajrzyj do opisu, który jest pod tym linkiem oraz czytaj więcej stomatolog dublin na ów temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie zwlekaj!

I tak wybieramy łóżeczko jakąś szafeczkę, żeby zmieścić wszystkie ciuchy dla dziecka i chodzimy po sklepach z ubrankami, by nie zabrakło nam przypadkiem koszulek, śpioszków, czy skarpetek. Wszystkie mama mają w odwodzie parę pajacyków. Kiedy słyszymy słowo pajacyki przeważnie myślimy o zabawkach, ale jeśli mówimy o
dziecko
Bloger: Melissa Hillier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
niemowlaku i pajacykach to chodzi przeważnie o śpioszki. A śpioszków trzeba mieć dużo, bo dzieci niezmiernie szybko potrafi wybrudzić wiele rzeczy.

Nikogo nie zaskakuje, więc fakt, że pralka u młodych rodziców chodzi prawie ciągle. Rodzicielstwo to nie jedynie piękny czas, ale też próba naszych własnych możliwości. Zmagamy się z odpowiedzialnością za drugiego, za małego człowieka, który bez nas nie jest w stanie żyć. To ogromna radość, ale też strach. Dlatego fajnie, jeśli młodzi rodzice mogą mieć oparcie w sobie, ale też pomoc rodziny, najbliższych im ludzi. Pierwsze dziecko to wielkie wyzwanie, nie wiemy, co jest w porządku, a co powinno odstępstwem od normy i nawet najfajniejsze rzeczy nie będą w stanie dodać nam siły, jeśli nie będziemy czuli się pewnie w tej roli. Tak, więc poza dawaniem prezentów, dobrze jest raz na jakiś po prostu z młodymi rodzicami spędzić trochę czasu.
2022/02/05, 07:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.