Samodzielnie kreuj biznesową przyszłość!

Posiadasz pomysł na własną działalność? Więcej odwagi! Tym bardziej, że, osoby noszące się z tym zamiarem, niekoniecznie muszą liczyć na samych siebie pod względem wkładu pieniężnego na rozkręcenie prywatnej firmy - urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozpoczęcie czy modernizację działalności.

Z ofertą dla przedsiębiorców, wychodzą również firmy leasingowe. Dość popularnym przedmiotem umowy leasingowej stały się w obecnych czasach maszyny, a wśród nich m. in. wózki magazynowe, maszyny do robót drogowych, fundamentowych i ziemnych (koparki jcb), obrabiarki do metalu czy maszyny do pakowania czy foliowania.
budowa
Bloger: Maciej Lewandowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Leasing maszyn budowlanych, takich jak np. koparki kołowe posiada wiele wymiernych zalet. W przypadku przyznania kredytu kredytobiorca musi pokryć podatek (czytaj też ceidg 1) od towaru i usług (VAT), w leasingu natomiast opłatę uiszcza firma leasingowa. Zaletę leasingu dostrzega się również, porównując go z dzierżawą. Umowa leasingu zawsze jest zawierana na czas określony, zaś umowa najmu jest na ogół trwa krócej (zależnie od potrzeb). Dodatkowo w razie wynajmu nie można wykupić maszyny, za to można to zrobić, kiedy przedsiębiorca decyduje się na leasing. Dobrze jest również zwrócić uwagę na stan maszyn budowlanych jakie mamy zamiar wynająć. Leasing oferuje nam sprawne urządzenia. W obecnej chwili na rynku funkcjonuje znaczna ilość finansujących firm leasingowych, co przekłada się dla leasingobiorcy na szansę wyboru wariantu dla niego najkorzystniejszego.


Sprawdź też

Czas na samodzielny biznes!

Budowa
Bloger: Eli Christman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Posiadasz pomysł na własną działalność? Zacznij działać! Zwłaszcza że, osoby pragnące samodzielnie kreować swą biznesową przyszłość, mogą spodziewać się pomocy w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie całego przedsięwzięcia - urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozwój działalności.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.