W jaki sposób trafić z własną ofertą do kierowców?

Naturalnie zmotoryzowanych Polaków jest wiele milionów - znacząca część dorosłej części naszego społeczeństwa. Jednakże nie ma najmniejszego sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi w tym momencie o to by z własną ofertą trafić do możliwie jak największej części mieszkańców wielkich miast. Przede wszystkim chodzi akurat tutaj o Warszawę i Kraków. Moim skromnym zdaniem reklama na telebimie może znacznie pomóc naszej osobie w osiągnięciu zamierzonych celów. Weźmy choćby pod uwagę umieszczenie reklamy swojej firmy na telebimie zamieszczonym przy ruchliwej ulicy. Przecież to pełna gwarancja bardziej znaczącej rozpoznawalności!
autostrada
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu
Można w sumie powiedzieć, że chociaż w wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż nie posiadamy kasy na promocję, to bez cienia wątpliwości nie ma sensu oszczędzać na tego typu metodach. Być może trochę się mogę mylić, lecz bez dwóch zdań nierzadko sytuacja jest taka, iż reklama telebimowa daje fantastyczne efekty. Nie przesadzam - na przykład moja myjnia samochodowa jest lepiej rozpoznawana przede wszystkim dzięki właśnie temu, że jakiś czas temu skusiłem się na telebim warszawa. Takie są realia.


Sprawdź też

Jak reklamować się w mieście?

Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Bloger: Stuart Grout
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W XXI stuleciu każdy, kto prowadzi przedsiębiorstwo powinien zatroszczyć się o promocję. Jest to obecnie podstawa odpowiedniego jego funkcjonowania. Eksperci zgadzają się co do tego, że najskuteczniejszą strategią reklamy przedsiębiorstwa jest reklama zewnętrzna. Posiada ona różnorodne postaci dzięki którym można zyskać kolejnych klientów i ugruntowywać image marki w ich pamięci. Obejmuje ona takie formy jak pylony, czy billboardy. Dla osób, których interesuje promocja zewnętrzna, na przykład łatwo zauważalne i atrakcyjne szyldy Kraków stanowi dobrą przestrzeń. To spore i ruchliwe miasto ma wiele punktów, w których da się umieścić swoje logo tak, by dostrzegła je znaczna liczba odbiorców.


Bardzo dużym atutem tego typu reklam jest zwłaszcza to, iż pracują dla naszej firmy również po zmroku. Czyli telebimy (reklamuj się na telebimie) są lepszym rozwiązaniem, niż typowe billboardy. Miej to na uwadze, drogi przedsiębiorco. Nie chcę, abyś potem ciągle uskarżał się na to, że zainwestowałeś znaczące pieniądze w promocję, lecz na swoje nieszczęście nie dało to dużych zysków. Zwróć na to uwagę, ponieważ nie ma większego sensu inwestować w taką reklamę, która nic nie daje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.