Dekoracyjne światła ogródka

Jestem mężczyzną który nie za bardzo kocha wakacyjny czas. Tak, jest ciepło, wręcz czasem za cieplutko. Dzionki są wydłużone, co sprzyja wyprawom za miasto czy też wizytom familijnym w ogrodzie.Bezsprzecznie jest to niezwykle miłe, a nawet potrzebne zajęcie weekendowe, tylko że ja, nie wiadomo czemu, ( może pod wpływem norweskiej powieści, lub powieści o Sherlocku Holmesie, znanym śledczym brytyjskim), kocham jednak pogodę mało plażową.
Zielony ogród
Bloger: Herry Lawford
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gdy koniec wakacji jest blisko, rośnie w moim sercu chęć na przesiadywanie na działce. Niby jeszcze jest cieplutko, a już podświadomie czuje się momentami jesienny chłodzik. Lubię w takiej chwili zasiąść sobie z gorącą herbatką i wsłuchać się w siebie. Wdychać woń ziół. Ażeby jednak móc się rozkoszować takimi uciechami, nieodzowne jest mi światło w ogródku.

Wybrałem się z tej przyczyny na zakupy do dość sporego supermarketu mieszczącego się w najbliższym mieście.
Kwiaty ogrodowe
Bloger: Chris Bowman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Postanowiłem postawić na ochronę środowiska naturalnego i jednocześnie gospodarność jak na Wielkopolanina przystało. Wyposażyłem się zatem w lampy solarne.

Kiedy stwierdzisz, że ten artykuł jest fascynujący, kliknij na odnośnik do wpisu, który posiada fascynujące dane na omawiany wątek - będą one na pewno interesujące.

Posiadają owe lampy ten pozytyw, iż nie muszę ambarasować się o płatności za energię elektryczną, a jednocześnie bez kłopotu jest możliwe przespacerować się do bramy i progu.

Kłopot powstał przy zakupie żarówek. Po chwili namysłu, postanowiłem podmienić i tak już oszczędne halogeny na jeszcze bardziej ekologiczne oświetlenie typu LED. Powstała wówczas nieodzowność dobrania dostosowanego gwintu.


Sprawdź też

Ciekawie dobrane oświetlenie nie tylko rozświetli pokój ale i doda mu uroku

lampy
Bloger: TECHNOLUX
Na podstawie danych z: TECHNOLUX
Polski klimat jest związany z krótkimi latami i długimi zimami, gdy zmrok zapada faktycznie dosyć szybko, wobec tego Polacy podczas urządzania swoich mieszkań powinni pomyśleć o stosownej dekoracji światłem. Jedynie w ten sposób określone pomieszczenia nie będą ciemne
.

Zdecydowałem się na żarówki LED G9, ponieważ posiadają one końcówki takie jak te stosowane w halogenach.

Jeśli przedstawiany temat Cię zainteresował, sprawdź koniecznie ten świetny link (www.zagga.pl/dodatki/) - przeczytasz w tym miejscu mnóstwo przydatnych informacji.

Żarówki LED G9 perfekcyjnie dostosowane są do zastosowań na zewnątrz. Eliminowana jest wówczas jej główna wada, to znaczy: sztuczne światło którym świeci, przy czym największym jej walorem jest bez wątpliwości niski pobór energii elektrycznej. W ogródku zwykle oświetlenie spełnia również funkcję ozdobną, musi być estetyczne a niekoniecznie użytecznie.

Żarówki LED G9 odpowiadają także i powyższym funkcjom, ponieważ emitować światło w różnych barwach. Niestety, na chwilę obecną są one drogie, jednostkowa cena wspomnianej żarówki LED G9 jest niemała. Jeżeli jednak nieodzowne jest nam naokoło chaty ciągłe światło, jeśli często spędzamy wieczory w ogrodzie wieczorną porą, czy to grillując do późna ze znajomymi czy może w odosobnieniu spozierając w gwiazdy, wówczas oszczędność będzie duża.
2020/10/16, 15:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.