Perfekcyjne kapcie dla Twojego niemowlaka

DLA NASZYCH DZIECI
Małe dzieci często chodzą po mieszkaniu bez kapci. Trudno jest namówić małe dzieci do założenia kapci.

Dlatego trzeba kupić takie papcie - ciekawy - fiorino.eu//sklep/ekotuptusie/ekotuptusie-boho-style - dziecięce ze skóry, które nasz mały urwis założy z chęcią. W dzisiejszych czasach jest bardzo duży wybór produktów dla małych dzieci i co najważniejsze rzeczy te są różnokolorowe i pozytywnie oddziałują na wyobraźnię naszych pociech, co sprawia, że dzieci z większa ochotą wkładają kapcie. Możemy kupić dziecku kapcie tematyczne, brzmi dziwnie? Pośród produktów tego typu są kapcie, które np. nawiązują do postaci z bajek. Duże wkładane kapcie w przypominające bajki Disneya na sto procent sprawią, że nasza pociecha z chęcią wciągnie je na stópki. Przy zakupie kapci dziecięcych sprawdźmy, z jakiego materiału są one wykonane. Pamiętajmy, że stopy dzieci są delikatne i wrażliwe. Kupowanie całkowicie syntetycznych kapci na pewno nie będzie dobrym pomysłem dla naszego malucha. Warto jest też pójść z dzieckiem na zakupy. Jeśli samo wybierze sobie kapcie na pewno będzie częściej je nosiło. Powinniśmy też wytłumaczyć dziecku, dlaczego tak ważne jest noszenie kapci. Dla dorosłego sprawa jest jasna. Dziecko wcale nie musi wiedzieć, dlaczego kapcie są ważne, niewiedza jest najczęstszym powodem dla których ich nie nosi. Jeśli kilka razy powiemy dziecku, o co chodzi, to po pewnym czasie zrozumie zrozumie i jeżeli zauważy, że my nie mamy kapci to nas upomni. Nie możemy zapomnieć o tym, że dzieci kopiują nasze zachowania. Jeżeli, więc sami nie nosimy kapci, nie liczmy na to, że nasze dziecko zacznie je nosić.
Helen Doron Early English, dziecko
Bloger: Helen Doron Early English
Na podstawie danych z: Helen Doron Early English


Sprawdź też

Posiadanie dziecka to naprawdę duże wyzwanie

bawiąca się dziewczynka
Bloger: Travis Swan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wychowywanie dzieci to duże wyzwanie, szczególnie dla niewprawionych w bojach rodziców, którzy właśnie doczekali się pierwszego syna lub córki. Nie dość, iż musimy odpowiednio zarabiać, żeby zapewnić dzieciom przyszłość, to dodatkowo musimy zmienić wiele własnych nawyków, dajmy na to, jeśli lubiliśmy pospać do późna, to teraz powinniśmy o tym zapomnieć. Najistotniejsze jest jednak to, że od tego momentu nie jesteśmy już odpowiedzialni tylko za siebie.

DLA NIEMOWLĄT
Czasem nie wiemy nawet, że skuteczne sposoby łagodzenia dolegliwości u dojrzałych osób mogą sprawdzić się u całkiem małych dzieci. Do takich rozwiązań na pewno należy zaliczyć termofor dla niemowlaka. Termofor może na przykład pomóc w kolce u malucha. Wiadomo, że innego termoforu użyje dorosły, a innego będziemy używać przy leczeniu dziecka. Dlatego trzeba znaleźć dla niemowlaka tak termofor, który będzie odpowiedni do użycia go u małej pociechy. Na naszym rodzimym rynku jest dużo przedsiębiorstw, w tym , które mają w swojej ofercie termofory bezpieczne dla niemowląt. Dobrze jest sprawdzić czy produkty konkretnego producenta posiadają certyfikaty, które powiedzą nam czy dany termofor jest bezpieczny. Do tego wielu producentów proponuje bardzo ciekawe termofory o różnych kształtach i z wieloma różnymi wzorami.
2019/09/11, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.