To bardzo ważne abyś przemyślał swoją decyzję przed wyborem kierunku studiów

Każdy, kto skończył niedawno studia jest teraz w zupełnie nowym świecie. Oto po dwudziestu czterech latach życia beztroskiego, kiedy rodzice za nas płacili, okazało się, że , że pasta do zębów nie pojawia się sama w łazience, że za wodę trzeba płacić, tak jak za mieszkanie i resztę rzeczy, o których wielu młodych ludzi do tej pory nie myślało.


studia
Naturalnie to nie do końca prawda. W dzisiejszych czasach liczni studenci pracują już na studiach. Chodzą do pracy wieczorami, aby mieć możliwość zapłacić za stancję, do tego koniecznym jest się dużo uczyć, a jeszcze do tego wszystkiego trzeba znaleźć czas na życie studenckie.

Zdarzają się jednak także tacy, którzy przez całe studia balują i dają jakoś radę podczas egzaminów a w chwili kiedy obronią już magisterkę są w ciężkim szoku, że muszą rozpocząć jakąś pracę, cały świat wywala im się do góry nogami.

Otrzymanie pracy nawet z dyplomem wyższej uczelni jest teraz dość trudne. Oczywiście jeśli ktoś ukończył bardzo dobry profil i rewelacyjnie się uczył, ma na swoim koncie sukcesy i praktyki w zawodzie, nie będzie miał problemów. Na ogół jedna młodzi ludzie tracą dużo czasu na studiach, zamiast się uczyć i pracować, wolą imprezować. Wynika to po trosze stąd, że dzisiaj na wyższe uczelnie dostają się właściwie wszyscy. Istnieje bardzo dużo placówek, również tych o niższym poziomie edukacji, często płatnych, które zarabiają na tym, że dzisiaj studia są podstawowym właściwie wykształceniem. Więcej na http://www.praca.egospodarka.pl/oferty-pracy/konsultant-telefoniczny

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.