Młode osoby po studiach stają dzisiaj przed trudnym wyborem

Młodzi absolwenci studiów stają dzisiaj przed niełatwym wyborem. Potrzebują z jednej strony znaleźć taką pracę, żeby móc jakoś przeżyć, z drugiej strony jednak wiele osób chciałoby poza normalną pensją mieć możliwość kształcić się w swoim zawodzie. W chwili obecnej znajduje się na rynku pracy wielu absolwentów pragnących odnaleźć się w nowej przestrzeni.
praca
Bloger: Dell Inc.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
O ile w przypadku kierunków technicznych jest to możliwe, to już trudniej o to wśród absolwentów kierunków humanistycznych. U nas najczęściej nie zauważa się potencjałów płynących z pracy perspektywicznej. Nie rzadko najważniejsze jest to, co tu i teraz, wykonanie działania na cito, w tym momencie, nie traktujemy poważnie planowanie, nie dostrzegamy, że planowanie jest najistotniejszą siłą napędową nowych technologii.

Podejście humanistyczne daje możliwość realizacji jakiegoś zadania przy założeniu, że jego skutki będą zauważalne w postaci wieloletnich sukcesów. Najistotniejsze dzisiaj w w dobrze rozwiniętych krajach staje się planowanie. Istotne niezmiernie staje się w tym wszystkim podejście humanistyczne. Wiąże się to z uniwersalizmem moralnym oraz przeświadczeniem, że wszelkie działania jakie popełniamy muszą posiadać skutki pozytywne dla wszystkich ludzi. Dalej http://www.praca.egospodarka.pl/oferty-pracy/opiekunka-osob-starszych


Sprawdź też

Supernowoczesne reklamy outdoorowe w wielkim mieście, czyli w jaki sposób dobrze się wyróżniać, aby nie zginąć

billoboard
Bloger: Roberto Nieves
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
O potrzebie albo niemalże konieczności wyróżniania się informują prawdopodobnie wszystkie liczące się podręczniki reklamy. Dziś można wyróżniać się pośród konkurentów zarówno promocyjnymi kosztami usług bądź oferowanych artykułów, jak i wysoką jakością produktów, a także choćby dogodną lokalizacją wybranych sklepów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.