Reklama dźwignią handlu zawsze była jest i będzie!

Ludzie są mocno różni, a więc nasza koleżanka Marta jest bez wątpienia inna, niż Basia, która najzwyczajniej w świecie mocno różni się od Marka, Karola albo Bartka. Jednak pomimo wszelkich różnic dużo nas łączy. Co tak dokładnie? No cóż, jesteśmy chociażby wzrokowcami! Pamiętajmy, że nawet jeśli coś jest fajne, ale wygląda nieciekawie, wręcz brzydko, zapewne nie spodoba się nam. Choć oczywiście upodobania również są różne: przykładowo znajdą się osobnicy, którym odpowiadają te auta, które w najróżniejszych rankingach najmniej urokliwych wehikułów zajmują wysokie lokaty.

sklep internetowy
Bloger: Serge Kij
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W uproszczeniu: jeżeli w prowadzonym przez siebie sklepie będziemy umieszczali raczej brzydkie zdjęcia wszelkiego rodzaju towarów, nie możemy oczekiwać powiększenia stanu sprzedaży. To w ogóle nęcący scenariusz: zatem bez zwiększania nakładów na reklamę (Professional Photography) moglibyśmy błyskawicznie powiększyć liczbę sprzedaży! Wyłączny minus to pewnie trochę bardziej zauważalne problemy logistyczne, lecz jakby nie patrzeć właściwie pakowanie produktów(polecamy serwis drukarek) należy do bardziej przyjemnych części prowadzenia firmy, zwłaszcza mowa o e-handlu. Im większa ilość pakowanych paczek tym niewątpliwie fajniej dla nas.

Pewni właściciele sklepów internetowych praktycznie wcale nie zwracają uwagi w zdjęcia.

Przejrzyj ten pełny opis, a przekonasz się, że zawarte w tamtym miejscu informacje są bardzo interesujące, ponieważ to pokrewna tematyka, co w tym wpisie.

A to bardzo duży kłopot. Może sklep posiadający w swojej ofercie wyłącznie książki faktycznie nie musi nakłaniać w taki sposób do robienia zakupów, lecz już w przypadku no choćby handlowania ubraniami ciężko nie docenić bardzo dużego znaczenia dobrych fotografii. To zapewne jasne - a jeżeli ktoś ciągle myśli, że fotografia reklamowa Warszawa spokojnie może sobie jeszcze odrobinę czekać niech bardzo szybko się zmieni lub po prostu pójdzie poszukać sobie jakiegoś innego biznesu. Tylko sklep internetowy z dobrymi zdjęciami się utrzyma!

A poza tym, to niby kto powiedział, że fotografia reklamowa, nawet ta stołeczna, jest ogromnym wydatkiem? Spokojnie - bo choć zrobienie kilku tysięcy fotek bądź co bądź będzie dostrzegalnym wydatkiem, to jednakowoż pamiętajmy o jednym: sklep internetowy powinien być dobrze doinwestowany. W przeciwnym wypadku nie będzie kasy.
2021/11/18, 07:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.