Szybki obieg faktur? Wybierz system Kofax

Tworzenie i obieg faktur przy współczesnych możliwościach nie musi już doprowadzać do problemów. Należy wybrać system Kofax. Czym się wyróżnia i jakie są jego zalety?
Oprogramowanie
Bloger: Dell Inc.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Należy zacząć od tego, iż Kofax (patrz szczegóły) to zaawansowane technologicznie rozwiązanie pozwalające na analizowanie oraz otrzymywanie koniecznych informacji z przychodzących do firmy faktur. Innymi słowy jest to elektroniczny obieg faktur (faktury w formie cyfrowej).

Do jego zrodzenia przyczyniła się wszechobecna komputeryzacja, która we współczesnych czasach ułatwia życie w tak naprawdę każdej dziedzinie. Dzięki użyciu tego typu systemu można oszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Zeskanowane faktury są natychmiastowo archiwizowane i dają możliwość dostępu do wszystkich informacji, które są akurat potrzebne pracownikom.

Nie muszą już przepisywać faktur, bowiem wszystko otrzymywane jest automatycznie. Do tego – robione dotychczas pomyłki zostają zminimalizowane. Zmęczenie i stres sprawiają, iż przepisywane dane nie zawsze są prawidłowe. Od tej pory już nie będzie takich problemów. Elektroniczny obieg faktur to również komfortowe odszukiwanie i analizowanie przetworzonych danych.

strona internetowa
Bloger: Serge Kij
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Można bez przeszkód znaleźć potrzebne szczegóły. Kolejnym nieodzownym atutem jest bezpiecznie magazynowanie w formie cyfrowej. Znikną stosy dokumentów i wieczny nieporządek. Archiwa papierowe przestaną przyprawiać o bóle głowy. System Kofax (elektroniczne zarządzanie dokumentami) pozwala na bezpieczne rozporządzanie posiadanymi informacjami, w tym niezwłoczne znalezienie każdej faktury oraz wyszczególnienie z niej pożądanych danych.

Sprawdź też

System do fakturowania - idealny program dla małych firm

oprogramowanie
Bloger: Dell Inc.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dla wielu osób planujących rozpoczęcie własnej firmy, kwestie związane z księgowością mogą spędzać sen z powiek. Załóżmy, że nasza firma będzie VAT-owcem, zatrudniamy pracowników, faktur przychodowych pojawia się coraz więcej.... Przerażony masą obowiązków zaczyna zastanawiać się nad zatrudnieniem prywatnej księgowej. To dobry wybór, gdyż zaufana osoba zajmie się wszelkimi formalnościami i przeprowadzi przedsiębiorcę przez meandry przepisów.


Prezentowane zalety pokazują, do jakiego stopnia system Kofax polepsza funkcjonowanie firmy. Rozporządzanie fakturami staje się nie tylko zautomatyzowane, ale dzięki temu także bardziej funkcjonalne, zaś pracownicy gruntownie ograniczają liczbę popełnianych omyłek.

Koniec z poprawkami i nerwówką, dotychczasowe trudności zostaną bardzo szybko wyeliminowane. Wystarczy tylko wykorzystać elektroniczny obieg faktur i radować się nowymi możliwościami. W celu znalezienia dokładnych informacji co do niniejszej metody, trzeba wpisać pożądane hasło w przeglądarkę internetową, a potem z uwagą zapoznać się z producentem systemów ukierunkowanych na zoptymalizowanie obiegu faktur.
2022/09/08, 07:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.