Jak najlepiej opakować produkt, który wysyłasz klientowi

W dobie dynamicznego rozwoju sprzedaży poprzez wysyłkę, odpowiednie opakowanie towaru jest bardzo ważne dla sprzedawcy. Właściwie opakowany towar to transport bez zagrożenia, także w przypadku nieskontrolowanej uprzednio ekipy transportowej. Dobre opakowanie musi spełniać parę warunków: w pierwszej kolejności pełnić funkcję ochronną, dobrzewłaściwie eliminować wstrząsy i przede wszystkim być niedrogie i łatwe w przechowywaniu. Wszelkim spółkom prowadzącym sprzedaż wysyłkową z pomocą przychodzą opakowania tekturowe.
Z jakiego powodu tektura?
Papierowy karton- recykling
Bloger: FutUndBeidl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Najbardziej znaczącymi zaletami tektury jest możliwość prostego dostosowania opakowań do prowadzonej działalności – nadrukowanie firmowego logo na hiperłącze jest niezwykle proste i raczej niedrogie, jest to typowa czynność u każdej firmy produkującej opakowania tego typu. Ponadto problemu nie stanowi zamawianie niestandardowych kształtów opakowań, takie życzenie powinno się skonsultować z producentem, który wytnie z tektury odpowiedni kształt i wytłoczy zgięcia w określonych miejscach, żeby pozwolić na złożenie opakowania (nasza strona). Możliwe jest również wytwarzanie opakowań walcowatych, które mogą przykład służyć do trzymania projektów architektonicznych. Znaczną zaletą tekturowych pudełek jest oszczędność przestrzeni w magazynie – opakowania takie składuje się w formie złożonej, takie też dostarczają producenci.


Sprawdź też

Spedycja to jedyna z działów polskiej gospodarki, która nie obawia się kryzysu

bus na trasie
Bloger: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Mamy kryzys czy nie? Mnóstwo ludzi stawia sobie takie pytanie. Ceny idą w górę, ale w wielu branżach rosną również zarobki. W sumie jest jak zwykle - firmom bogatym jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami - coraz gorzej. Z rynku wypadają małe przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych kontrahentów - zabijają je różnorodne opłaty i rosnące koszty utrzymania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.