Piasek możemy zastąpić żwirkiem

Aranżujemy własny ogród, sadzimy w nim przeróżnego typu kwiaty i drzewka, oraz równocześnie przykładamy wielkich starań, żeby przedstawiały się one jak najwspanialej. Aby posiadały dostatecznie sporo miejsca, to pozostawiamy wokół pni wolną przestrzeń, gdzie nie rośnie trawa, tak żeby nic nie wyciągało z ziemi składników odżywczych. I jesteśmy zachwyceni do momentu, kiedy nie pada, nie wieje, gdy piach z tego miejsca nie rozpoczyna wylatywać na trawę, albo kiedy nie zauważamy, że niektóre zwierzaczki próbują kopać w tym piachu pod drzewkami.


Ogrodowe oczko
Bloger: jpopesku1
Na podstawie danych z: www.flickr.com
Otoczaki to odpowiednie rozwiązanie
Kiedy nie pragniemy, aby ten piach wciąż był rozdmuchiwany, lub rozkopywany, to bez wątpienia musimy się zastanowić, czy to miejsce nie zasypać specjalnym żwirkiem. Takie coś to białe otoczaki, które posiadają jednakową rozmiar oraz są drobnymi kamykami, a więc bez wątpienia nie będą się co chwilę przesuwały na wietrze oraz niszczyły nam trawnika. Na dodatek fantastyczne w tym wszystkim jest to, iż wykorzystując je mamy też gwarancję, iż korzenie, jak i także kora naszego krzaczka jest właściwie ochraniana przed niewielkimi szkodnikami, które do tej pory próbowały się tam podkopać.

Też niesamowita ozdoba
Warto sobie również wydawać sprawę z tego, że jest to jednocześnie również wspaniała ozdoba. Rozsypane kamyki mają szanse posiadać jeden kolor, ale mają szanse też być różnobarwne, dzięki czemu nasz ogród niesamowicie zyska na własnym wyglądzie. Wszystko będzie się przedstawiało rzeczywiście fantastycznie, a co się z tym wiąże, powinniśmy być pewni, iż utrzymany także będzie ogólny porządek, jaki musimy posiadać w ogrodzie.

To nie jest drogi wydatek
Kiedy boimy się, że na nasz wielki ogród musimy dać nazbyt sporo finansów, by obłożyć go takimi kamyczkami, to z pewnością musimy wiedzieć, że nic mocniej błędnego. Żwirek ten, chociaż bardzo piękny i niesamowicie funkcjonalny jednocześnie jest dosyć tani, a co się z tym łączy, każdy ma szanse sobie pozwolić na to, by nasypać go dookoła swoich roślin, tak aby podkreślić je oraz sprawić, że nie będą one znikały pośród trawy, jedynie zawsze będą świetnie pokazane - czytaj dalej na kohut-kamien.pl/kominki-galeria/.
2014/06/05, 14:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.