Nagradzaj swoich pracowników

Imprezy integracyjne Bieszczady praktykowane są w większości firm w Polsce. Są tacy, którzy je lubią, inni natomiast niezbyt za nimi przepadają. W praktyce jednak tego rodzaju imprezy nie są przygotowywane jedynie po to, aby ludzie dobrze się bawili. Oczywiście w trakcie tego rodzaju imprez niezwykle ważne, jednakże jest również parę innych aspektów tego typu imprez.

góry - Bieszczady
Bloger: Andrzej Wójtowicz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Najistotniejszym aspektem jest w głównym stopniu integracja całej grupy osób pracujących w danym przedsiębiorstwie. Jednocześnie poprzez zaciśnięcie więzi, znacząco wzrasta także identyfikacja z firmą wszystkich jej członków. Wielokrotnie chodzi także o nagrodzenie grupy, czy też najbardziej zasłużonych jej pracowników – kiedy firma odnosi jakiś sukces, najlepszym sposobem na podkreślenie zasług jej pracowników, jest właśnie urządzenie dla nich imprezy integracyjnej.

turyści w Bieszczadach
Bloger: Andrzej Wójtowicz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na imprezach integracyjnych w większości przypadków panuje bardzo pozytywna, radosna atmosfera. Ale nie tylko doskonała zabawa jest najważniejsza, choć jak pokazują specjalistyczne statystyki, świetna zabawa podczas imprezy integracyjnej, znacząco wpływa na późniejszą pracę.

Aby jednak impreza integracyjna naprawdę się udała, należy ją odpowiednio zorganizować. W niejednej sytuacji firmy powierzają organizację takich imprez innym firmom, które trudnią się realizacją tego rodzaju usług - http://www.zielonapolana.com.pl/. Tak naprawdę jest to jeden z najłatwiejszych sposobów. Organizacja w ramach struktury firmy rzecz jasna też może przynieść oczekiwane rezultaty. W tym przypadku jednak będziemy musieli wyznaczyć konkretne osoby, które będą odpowiedzialne za organizację.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.