Własne przykre doświadczenia z opóźnionego lotu

Społeczeństwo dzieli się na dwie różne grupy. Niektórzy bardziej wolą latanie samolotem jako najlepszy i bardzo szybki transport, a pozostali panicznie obawiają się wejść na pokład samolotu. Nieważne do jakiej grupy przynależymy, irytuje nas pewna kwestia jeśli chodzi o pracę linii lotniczych – spóźnienie abo o zgrozo odwołanie lotu.
podróż samolotem
Bloger: 智傑 雷
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nieraz jest tak, że loty są odwoływane z powodu gorszej pogody. No trudno, to niczyja wina. Kiedy szaleje burza i nawałnica lepiej się nigdzie nie wybierać, nawet innym pojazdem. Istnieją jednak zdarzenia, kiedy to tylko i wyłącznie linie lotnicze są winne sytuacji. Niefortunnie, sama miałam takie doświadczenia.

Sprawdź też

Co zrobić w przypadku, kiedy brak Ci funduszy?

pieniądze
Bloger: Vsevolod Knyazev
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
A wszystko kręci się wokół kasy, stwierdziłeś nie jeden raz w życiu. W jakich to było momentach? A przykładowo, kiedy dochodziło do znanej afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, połączenia jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, kiedy brakło ci kasy i byłeś zmuszony zadłużać się, a to marzyłeś o czymś i brakowało ci troszkę do realizacji…


Parę miesięcy temu miałam prezentować na ważnej konferencji. Szybko udało mi się z załatwieniem wszelkich formalności. Byłam sporo wcześniej na lotnisku, odprawę przeszłam bezproblemowo, a niebo było przejrzyste. Mogłam się zatem na zrelaksowanie. Kiedy jednak zbliżał się moment odlotu, a nic się nie działo, nieco zaczęłam się (http://www.solventoir.pl) niepokoić. Okazało się, że wylot będzie nieco później niż w zapowiedziach. Pogoda na trasie lotu wciąż była dobra i nie miała się zmienić. OK, jeśli spóźnienie potrwa do godziny to się nic nie stanie. Niefortunnie, po trzech godzinach nic się nie zmieniło. Sfrustrowana przedzwoniłam do organizatorów konferencji, wylewnie przeprosiłam i postanowiłam wrócić do siebie. Następnego dnia zajrzałam do biura obsługi lotniska.

Z tłumaczeń pracowników zauważyłam, że lot samolotem odbył się 45 minut po moim wyjściu. Złożyłam reklamację, lecz po dłuższym czasie rozpatrzono je negatywnie. Dzisiaj jednak koleżanka opowiedziała mi o fajnej firmie (sprawdź na ) która może mi pomóc. Wyrażam nadzieję, że się uda.
2019/04/13, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.