Ważny bilet i brak miejsc w samolocie - co zrobić?

Pewnego razu usłyszałam plotkę, że firmy lotnicze nie do końca są w pełni uczciwe wobec klientów. Sąsiad twierdził, iż niektóre linie oferują więcej biletów niż jest miejsca na pokładzie samolotu. Sądziłam, że kogoś poniosła wyobraźnia. Do momentu, jak mi samej zdarzyła się właśnie taka sytuacja.

przed lotniskiem
Bloger: David van der Mark
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kilka miesięcy temu, chciałam pojechać do Grecji. Jako że nie lubię korzystać z usług biura podróży, zorganizowałam całość samodzielnie. Jaka byłam szczęśliwa, gdy znalazłam nie drogie bilety samolotowe.

Nie posiadasz pewności, jeśli chodzi o prezentowane zagadnienie? To odszukaj więcej tutaj, a niewątpliwie zgłębisz większą ilość informacji na omawiany wątek.

Mój entuzjazm był naprawdę wielki. Nawet w małym stopniu nie pomyślałam co mnie spotka.

Nadszedł ten piękny dzień - wycieczka. Kilka razy sprawdziłam, czy niczego nie zapomniałam. Ciuchy i kosmetyczka, dokumenty i bilety.

Jeżeli uważasz, że w tym artykule są warte uwagi informacje, to sprawdź również inne szczegółowe opracowanie (http://elmet-produkcja.pl/) przedstawianej tematyki. Tam także znajdziesz interesujące zagadnienia.

Zatem wszystko jest. Byłam trochę później niż zazwyczaj.

Z pełnym entuzjazmem dałam bilet do kontroli. I w tym momencie pani powiedziała, że jest jej niezmiernie smutno, lecz zabrakło miejsca w samolocie. Zdołowana, spytałam nawet czy mogę w takiej sytuacji polecieć następnym kursem. Okazało się, że wszystkie są albo zajęte albo nie mogą wylecieć. Jedyna rzecz jaką uzyskałam, to zwrot pieniędzy. Rezerwacja w hotelu przepadła, a przez to i wakacje.

Nie zamierzam tego tak zostawić. Dlatego też szukałam w Internecie metody, w jaki sposób szybko i skutecznie starać się o odszkodowanie za takie sytuacje (sprawdź Sky Legal).
2020/04/01, 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.