Wszystko o Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe mają wpływ nie tylko na formę wykorzystywania wolnego czasu, lecz dodatkowo w wielu przypadkach stanowią źródło, z jakiego czerpiemy wiadomości. Jak się okazuje, obecnie mają wpływ także na realizację pewnych przedsięwzięć. Funkcjonują portale crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy sposób finansowania różnorodnych projektów.

koncert
Bloger: -ted
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Strony tego typu okazują się coraz bardziej popularne w sieci i coraz więcej ludzi je wykorzystuje. Dla "normalnych" ludzi wydają się nieraz niezawodną sposobnością na urzeczywistnianie swoich planów, które wiążą się z zainwestowaniem określonej kwoty pieniędzy. Crowdfunding znaczy w wolnym tłumaczeniu "finansowanie z tłumu". Na portalu indiegogo polska każdy może się zarejestrować i poprosić innych użytkowników o konieczną kwotę pieniędzy. Ludzie zbierający fundusze w ten sposób bardzo często nie proponują w zamian udziału w akcji, ale odwdzięczają się na wiele innych sposobów. Niekiedy proponują m.in.

Chcesz zobaczyć prezentowany problem z innej perspektywy? Jeśli tak, to najlepszym sposobem byłoby kliknięcie tego linku. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (https://pizzahut.pl/restaurants/974-pizza-hut-express-gdansk-morena).

rozmaite prezenty, w tym nieraz związane z finansowanym projektem albo też udział w wydarzeniach itp. Każdy internauta może wpłacić wybraną sumę pieniędzy, by móc wspomóc chociaż w pewnej części pomysł budzący największe zainteresowanie.


Sprawdź też

Dofinansowanie przez crowdfunding

crowdfunding
Bloger: Simon Cunningham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku na całej kuli ziemskiej rośnie zainteresowanie niebanalnym zjawiskiem, jakim jest tzw. finansowanie społecznościowe. Co więcej, nie jest to jedynie ciekawość – ma ona przełożenie bowiem na wysoce wymierne sumy, za pomocą jakich można osiągnąć własny cel. Na czym polega fenomen crowdfundingu? Czynników mających wpływ na jego powszechność jest sporo, aczkolwiek da się wyodrębnić trochę owych najbardziej znaczących. Niewątpliwie natomiast jest to świetny pomysł na wylansowanie swojej działalności oraz zebranie odpowiedniej ilości środków na swój oryginalny projekt, o ile jest on wykonany sensownie.

W Stanach Zjednoczonych tego rodzaju portale cieszą się wielką popularnością i mnóstwo osób je odwiedza, zarówno tych poszukujących niezbędnych środków, jak również inwestujących w nowe projekty. W Polsce ten koncept zaczyna kiełkować i bez wątpienia budzi on coraz większe zainteresowanie, czego świadectwem może być chociażby Indiegogo Polska.

Jak zbierać środki na realizację projektu przy pomocy tego rodzaju portali? Musimy zgłosić swoją inicjatywę do serwisu np. poprzez kontakt z działem odpowiedzialnymi za publikację.

Użyteczny post? Jeśli tak uważasz, sprawdź towarzyszące materiały na analizowany temat - bez marudzenia kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku.

Rzecz jasna trzeba wiedzieć, iż założenia projektu muszą być zgodne z regulaminem strony. Zgłaszać można zarówno produkty, jak również usługi czy przedsięwzięcia. Najistotniejsze, aby spełniały kryteria wybranej platformy crowdfundingowej np. . Po zgłoszeniu swojego pomysłu, twórca najczęściej dostaje własną podstronę, na której może szczegółowo opisać swój projekt i dzięki której da się go promować. Później już musimy czekać na zainteresowane osoby, które zechcą dołożyć się do naszego projektu.
2021/09/03, 09:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.