Wszystko o Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe mają wpływ nie tylko na formę wykorzystywania wolnego czasu, lecz dodatkowo w wielu przypadkach stanowią źródło, z jakiego czerpiemy wiadomości. Jak się okazuje, obecnie mają wpływ także na realizację pewnych przedsięwzięć. Funkcjonują portale crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy sposób finansowania różnorodnych projektów.

koncert
Bloger: -ted
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Strony tego typu okazują się coraz bardziej popularne w sieci i coraz więcej ludzi je wykorzystuje. Dla "normalnych" ludzi wydają się nieraz niezawodną sposobnością na urzeczywistnianie swoich planów, które wiążą się z zainwestowaniem określonej kwoty pieniędzy. Crowdfunding znaczy w wolnym tłumaczeniu "finansowanie z tłumu". Na portalu indiegogo polska każdy może się zarejestrować i poprosić innych użytkowników o konieczną kwotę pieniędzy. Ludzie zbierający fundusze w ten sposób bardzo często nie proponują w zamian udziału w akcji, ale odwdzięczają się na wiele innych sposobów. Niekiedy proponują m.in. rozmaite prezenty, w tym nieraz związane z finansowanym projektem albo też udział w wydarzeniach itp. Każdy internauta może wpłacić wybraną sumę pieniędzy, by móc wspomóc chociaż w pewnej części pomysł budzący największe zainteresowanie.


Sprawdź też

Dofinansowanie przez crowdfunding

crowdfunding
Bloger: Simon Cunningham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Współcześnie na całej kuli ziemskiej wzrasta zaciekawienie ciekawym zjawiskiem, którym jest tzw. finansowanie społecznościowe. Co więcej, nie jest to tylko ciekawość – ma ona przełożenie bowiem na znacznie wymierne kwoty, za pomocą jakich można osiągnąć swój cel. Na czym polega fenomen crowdfundingu? Czynników posiadających wpływ na jego powszechność jest wiele, aczkolwiek można wyróżnić kilka owych najsilniej znaczących. Z pewnością natomiast jest to doskonały pomysł na wypromowanie swojej działalności jak również zebranie odpowiedniej ilości środków na swój oryginalny projekt, o ile jest on zrobiony z rozsądkiem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.