Naprawdę opłaca się importować towary z Chin

Respektujemy Państwo Środka, ponieważ to błyskawicznie rozwijająca się ekonomia, która za jakiś czas będzie zapewne na pierwszym miejscu. Wiadoma sprawa: Chińczycy są generalnie w dalszym ciągu raczej niebogatym społeczeństwem, ale zapamiętajmy, że jeszcze jakiś czas temu Chińczycy cierpieli na głód, zatem progres jest godny respektu. Trudno w takim razie nie docenić Chińczyków, szczególnie, iż w ostatnich latach zauważyć można, że chińskie produkty nie są wcale tandetne. Przykładowo firma Lenovo doskonale pokazuje chiński sukces.
kartony z papierami
Bloger: kathryn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
I w tym momencie trzeba postawić zasadnicze pytanie: jak jakoś, chociażby trochę, zarobić na rozwoju tego dużego kraju? Istnieją całkiem fajne opcje. I nawet najzwyklejszy student może zarabiać na Chinach!

W końcu praktycznie każdy człowiek może sprowadzać produkty z chin - trzeba posiadać odpowiednie środki finansowe, a na dodatek zaufanego dostawcę. Jeżeli dopiero co zaczynamy sprowadzać produkty z Państwa Środka mamy święte prawo nie mieć większego pojęcia, którzy dostawcy są w porządku, a którzy po prostu odrobinę jakby psują pozytywny wizerunek Chińczyków na świecie. Na całe szczęście na azjatyckich serwisach zakupowych idzie bez najmniejszego kłopotu rzetelnie oblukać sprzedawcę, no to akurat nic specjalnie problematycznego. Raduje serce, że azjatyckie produkty są coraz solidniejsze, chociaż inna kwestia jest taka, iż w istocie Chiny są coraz droższym krajem, to typowy proces.


Sprawdź też

Co oznacza fraza pomoc de mini minimis?

Finanse małych firm
Bloger: peddhapati
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Fraza pomoc de minimis to rodzaj pomocy dla firm. Wspomaga rozwój firm w naszym kraju i na świecie. Forma ta jest z perspektywy prawa nieznaczna, o minimalnych rozmiarach.


Regały paletowe
Bloger: Feed My Starving Children (FMSC)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednak w dalszym ciągu taka zwykła chińska hurtownia internetowa, a naprawdę wiele ich działa, gwarantuje świetne laptopy, ubrania czy drobne AGD w coraz lepszej jakości, lecz za takie pieniądze o których w powiedzmy Polsce moglibyśmy tylko zamarzyć. Co prawda szybki wzrost importu z Chin negatywnie działa na naszą ekonomię, ponieważ nasza produkcja jest sporo mniej konkurencyjna pod względem cenowym, lecz bądź co bądź ciężko nie dostrzec, że właśnie tak sprawuje się wolny rynek. Inna sprawa to naturalnie to, iż na wszelkie produkty z Azji jest naliczane cło oraz inne podatki.

Przeczytaj ten interesujący artykuł i odkryj więcej tu (http://www.ksiegowi-doradcy.pl/kategorie/klienci-indywidualni). Zapewne nie pożałujesz. Nie czekaj dłużej! Zrób to teraz!

Czyli profit będzie niższy.
Na podstawie danych z: http://www.maxy.pl/
2022/03/03, 07:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.