Naprawdę opłaca się importować towary z Chin

Respektujemy Państwo Środka, ponieważ to błyskawicznie rozwijająca się ekonomia, która za jakiś czas będzie zapewne na pierwszym miejscu. Wiadoma sprawa: Chińczycy są generalnie w dalszym ciągu raczej niebogatym społeczeństwem, ale zapamiętajmy, że jeszcze jakiś czas temu Chińczycy cierpieli na głód, zatem progres jest godny respektu. Trudno w takim razie nie docenić Chińczyków, szczególnie, iż w ostatnich latach zauważyć można, że chińskie produkty nie są wcale tandetne. Przykładowo firma Lenovo doskonale pokazuje chiński sukces.
kartony z papierami
Bloger: kathryn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
I w tym momencie trzeba postawić zasadnicze pytanie: jak jakoś, chociażby trochę, zarobić na rozwoju tego dużego kraju? Istnieją całkiem fajne opcje. I nawet najzwyklejszy student może zarabiać na Chinach!

W końcu praktycznie każdy człowiek może sprowadzać produkty z chin - trzeba posiadać odpowiednie środki finansowe, a na dodatek zaufanego dostawcę. Jeżeli dopiero co zaczynamy sprowadzać produkty z Państwa Środka mamy święte prawo nie mieć większego pojęcia, którzy dostawcy są w porządku, a którzy po prostu odrobinę jakby psują pozytywny wizerunek Chińczyków na świecie. Na całe szczęście na azjatyckich serwisach zakupowych idzie bez najmniejszego kłopotu rzetelnie oblukać sprzedawcę, no to akurat nic specjalnie problematycznego. Raduje serce, że azjatyckie produkty są coraz solidniejsze, chociaż inna kwestia jest taka, iż w istocie Chiny są coraz droższym krajem, to typowy proces.


Sprawdź też

Interesująca technika na zdobywanie większej ilości klientów

karta lojalnościowa
Bloger: thomas lapperre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz swoją firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wdrożeniem w niej nowoczesnych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci sporo nowych klientów. Jeśli zastanawiasz się nad niezłym sposobem, być może powinieneś rozważyć możliwość drożenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Kiedy Twoja firma zajmuje się sprzedawaniem różnego rodzaju towarów, wówczas programy lojalnościowe b2b są naprawdę dobrym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że osoba przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie uzyskuje kartę stałego klienta, na którą później może zbierać punkty przy każdych następnych zakupach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.