Nadruk z koszulką jako podarunek

Jesteś ekstrawertykiem i chcesz się być widzialny? A możebliższy jest ci charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nie ma to znaczenia, czy znajdujesz się w pierwszej, czy drugiej grupie, lub posiadasz coś w sobie, z pierwszego, jak również drugiego, bardzo prawdopodobne jest, że chciałbyś się czymś odznaczać. Chcesz być nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju, chcesz, żeby twoje walory coś znaczyły, chcesz, żeby świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.

No tak, można się skrzywić na samą myśl, że będziemy lustrowani przez wszystkich ludzi. No dobra, ale nasz styl ubierania, sposób bycia, to wszystko świadczy o nas i nie musimy wcale maszerować na ogromną, oświetloną scenę, żeby się pokazać. Po prostu jesteśmy stale widoczni i oceniani (zresztą sami też oceniamy), dlatego dobrze by było w tym wspólnym obserwowaniu wyrazić własną osobowość.
t-shirt Adidas
Bloger: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednym z fajniejszych na to pomysłów jest zaprojektowanie koszulki. Oczywiście, w wielu miejscach można nabyć jakiś fajny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie możemy wyszukaćtam szablonu, który pasowałby do naszego charakteru, do naszej osobowości. Za sprawą własnej kreacji możesz zaprojektować, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub poważną koszulkę z jakimś sławnym cytatem (mnóstwo mieliśmy tragicznych poetów, artystów, może to ich słowa chcesz nosić na klacie).
Więcej na

Sprawdź też

Odrobina zabawy nikomu nie zaszkodzi

Koszulki, kolekcja na Walentynki od Reserved
Bloger: RESERVED
Na podstawie danych z: RESERVED
Chodzimy do pracy lub szkoły ubierając się w właściwy strój, który powinien zaznaczać nasze właściwe wychowanie, dobre stanowisko, jak i też szacunek dla innych. Nie mniej na co dzień, poza pracą, a już zwłaszcza na wakacjach powinniśmy zezwolić sobie na odrobinę swobody, a co się z tym wiąże, zezwólmy sobie na założenie koszulki, która będzie w śmieszny sposób odnosiła się do tego, co jest dla nas ważne, lub co nas otacza.

W dużej mierze jednakże największą popularnością cieszą się koszulki z napisami, które komentują aktualne wydarzenia.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij też ten odnośnik. Inne tego typu treści przeczytasz również tutaj bransoletka modułowa.

Często należą do nich teksty, cytaty znane z mediów, a niekiedy znane tylko dla małej, wtajemniczonej grupy ludzi. Przeważnie młode pokolenie znacznie bardziej rozgryzie przekaz na takiej „indywidualnej” kreacji aniżeli osoby trochę starsze. Nie ma się co dziwić, utarło się już, że sposób mówienia nowych mediów, media społecznościowe, w ogóle Internet, to sfera zarezerwowana dla młodych ludzi.

Weźmy na przykład takie memy, czy jakaś osoba powyżej czterdziestego roku życia się w to bawi? Na pewno są takie osoby, ale patrzą na to jak na ciekawostkę, nie uczestniczą w tym czynnie, nie sporządzają, jak młodsi swoich wzorów.

Zawsze istotna jest wiedza z wielu dziedzin. Wówczas aktualny artykuł (www.malafabryczka.pl/kategoria/dekoracje-wielkanocne/530) przyda się nam wszystkim. Aby ją zdobyć, powinniśmy przejrzeć artykuł pod tym linkiem.

Z koszulkami jednakże jest taka różnica, że nieważne, w jakim jesteś wieku zawsze możesz wyrazić prywatne myśli, a najlepsze jest to, że koszt takiej koszulki nie będzie wysoki.
Dalsza część
2020/02/07, 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.