Który Internet jest najlepszy dla biznesu?

Obecny biznes bez normalnego dostępu do Sieci? Niemożliwe! Nawet jeśli powiedzmy myjnie albo knajpy w zasadzie potrafią radzić sobie bez akurat Internetu, to jednak w akurat przypadku innych dziedzin jest to niemożliwe. Zresztą i owe przykłady jakby nie patrzeć są trochę umieszczone na wyrost. A więc ustalmy sobie jedno: jeśli prowadzimy biznes, nie planujemy w najbliższych kilku miesiącach przejść w stan spoczynku, bez wątpienia nie możemy przeoczyć wielkiego oddziaływania Internetu na świat biznesu. Mowa o naszym kraju, choć Anglia, Stany Zjednoczone, Rosja czy Brazylia mają podobnie. Nie ma większego sensu dawać teraz ludziom korków z gegry, bardziej się skupmy na Sieci.
kabel sieciowy
Bloger: Robbie Sproule
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Który dostawca Sieci jest w istocie stworzony dla polskiego biznesu? No cóż, jeśli w grę wchodzi internet Biznes (portal SEEV zapraszamy), czyli nic dla przeciętnego Nowaka, którego głównie interesuje szybkie oglądanie filmów na Youtube oraz pobieranie danych z Torrentów, wielce ważnym czynnikiem jest bezawaryjność. Nawet krótkotrwałe awarie są w stanie nie tyle zirytować, lecz również jakby nie patrzeć narazić na znaczne straty finansowe. W następnym akapicie zainteresowani zapewne spostrzegą, że no co jak co, ale nie ma żadnego sensu oszczędzać na biznesowych rozwiązaniach internetowych...

Sprawdź też

Certyfikat prince2 będzie doskonały każdego jeżeli pracujesz jako kierownik projektów

meneger
Bloger: Victor1558
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
kiedy pracujesz w międzynarodowej organizacji i chcesz się piąć najwyżej po szczeblach kariery, wówczas bez wątpliwości powinna zaciekawić Cię możliwość zrobienia certyfikatu Prince2. Ten szanowany na całym świecie certyfikat można zadawać już od 1989 roku. Został on wtedy opracowany przez zrzeszenie Central Computer and Telecommunications Academy, która później przekształciła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie doskonały właśnie dla Ciebie jeżeli pracujesz jako kierownik projektów.


Zatem kiedy jednak wybierzemy coś atrakcyjniejszego finansowo, zapewne będziemy mieli nieco powodów do narzekania na właśnie awarie. To prawdopodobny scenariusz, chociaż na szczęście nie jest tak, że w każdym przypadku najbardziej korzystna cenowo oferta dostępu do Sieci jest słabsza. Jednakże to ostrzeżenie, trzeba uważać na dostawców, ponieważ bardzo różnie to bywa.

Następny parametr - prędkość łącza. Net musi być mega szybki, ludziom będzie się o wiele wydajniej pracowało! Kilka dni temu został zamieszczony ranking krajów, w których ludzie posiadają najszybszy dostęp do Internetu - oficjalna strona internetowa. Niestety Polska nie jest na początku, choć i tak z tą szybkością nie jest tak źle. Należy jeszcze potrafić oddzielić duże aglomeracje miejskie od niewielkich miasteczek, wsi. Zatem solidny Net w świecie biznesu to absolutna podstawa.
2018/10/03, 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.