Interesująca technika na zdobywanie większej ilości klientów

Jeśli prowadzisz swoją firmę, być może powinieneś zastanowić się nad wprowadzeniem w niej lepszych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci więcej nowych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad fajnym sposobem, być może powinieneś rozważyć możliwość wprowadzenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju rzeczy, wtedy programy lojalnościowe b2b są naprawdę rozwiązaniem. Taki program lojalnościowy polega na tym, że klient przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie uzyskuje kartę stałego klienta, na którą następnie może gromadzić punkty przy każdych późniejszych zakupach.

kupony lojalnościowe
Bloger: Alper Çuğun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli zgromadzi ich wystarczającą ilość, wtedy będzie mógł wymienić je na bon towarowy lub obniżkę na produkty w Twoim sklepie. Dzięki dawaniu takich kart lojalnościowych zdecydowanie przyciągniesz wielu klientów do swojego sklepu.

Podoba Cię ten artykuł? Zatem zobacz jeszcze to, tutaj również są same świetne informacje (https://www.adwokat-wroclaw.com.pl/prawo-spadkowe), które na pewno Cię zaciekawią.

Jeżeli ktoś już ma kartę, wówczas bez wątpienia częściej będzie przychodził właśnie do Twojego sklepu – w ten sposób przecież będzie zbierał dodatkowe punkty, co z pewnością zachęci go do wyboru właśnie Twojego sklepu zamiast innych. Kiedy jeszcze zastanawiasz się nad sensem wdrożenia takiego programu lojalnościowego w swojej firmie, powiemy w dodatku, że świetnie takie programy sprawdzają się przede wszystkim w sklepach spożywczych i w kosmetycznych.

Jeśli szukasz innych danych na opisywany wątek, to również rzuć okiem na pokrewne serwisy, które podnoszą tę kwestię.

Kiedy natomiast prowadzisz zakład usługowy, wtedy program lojalnościowy także ma niezły sens. Możesz rozdawać swoim klientom karty lojalnościowe i zaznaczać na nich każdą wizytę – jeżeli przyjdą do Twojego zakładu wystarczającą ilość razy, wtedy następną usługę będą mieli wykonaną darmowo. Na temat znacznie więcej znajdzie się w tym miejscu - .

Taki rodzaj motywacji klientów do przychodzenia do właśnie Twojego zakładu jest bez wątpienia jednym z najlepszych pomysłów. Kiedy jednak profil prowadzonej biznesu nie pozwala Ci na wprowadzenie programów lojalnościowych, wtedy niewątpliwie powinieneś zastanowić się nad sporym motywowaniem własnych pracowników – w tym wypadku niewątpliwie nieźle sprawdzą się programy motywacyjne (w tym źródle na temat). Jeśli zrobisz konkurs na przykład na najlepszego pracownika miesiąca i obiecasz mu premię, wtedy bez wątpienia zauważyć, jak mocno rosną wskaźniki sprzedaży. Podobnie dobry efekt daje zarówno świetnie skonstruowany program lojalnościowy, ale także program motywacyjny dla podwładnych.
2019/01/31, 12:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.