Zdrowie, a nawyki żywieniowe, czyli jaką kupić karmę dla zwierząt

Zwolennicy zwierząt staną w ich obronie za każdym razem. Niezależnie od tego, czy kwestia dotyczy chomika w klatce, czy czworonoga z budą. Wokół odżywiania, szczególnie psów, występuje kilka wartych uwagi przesłanek. Jeśli zależy wam na zdrowiu swoich psów stosujcie poniższe rady.


Jak wiemy wyznacznikiem żywienia oswojonych psów są kupowane na kilogramy karmy. Uwzględniając różnice rasowe, wagowe czy wieku psa karma dla psa bywa wielce zróżnicowana. Małe psiaki ważące do pięciu kilogramów, wedle zaleceń weterynarzy nie powinny zjadać więcej niż jedno, 400-gramowe opakowanie w puszce. Tymczasem czworonogi „giganty”, a więc np. dorosłe rottweilery i owczarki, byłyby w stanie zjeść pięciokrotnie i więcej takich dawek.
Kupując pokarm dla psa powinniśmy mieć na uwadze konkretne czynniki. Przede wszystkim liczy się zdrowie ulubionego czworonoga. Po jego poczynaniach łatwo zapamiętamy jaką karmę obdarzy szczególnym smakiem, a która zupełnie mu nie podejdzie. (Karmy dla psów) W tym miejscu nie zapominajmy o składnikach tego rodzaju żywności.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.