Żydowska kultura jest ciekawa

Sporo opowiada się rzecz jasna o polskich uczelniach, ponieważ to głównie do nich chodzą nasze dzieci.
Coraz częściej mówi się również o szkołach angielskich, w których wszystkie zajęcia są wykładane właśnie w tym języku, a chodzi tutaj przede wszystkim o jego rzetelniejszą naukę, tak aby w późniejszych latach sporo lepiej się nim posługiwać, a co się z tym łączy, żeby także posiadać większe okazje na znalezienie fajnej i interesującej pracy.Możemy zapisać dziecko do żydowskiej szkoły Jednak tak na pewno stosunkowo niewiele obywateli rozumie, iż funkcjonuje szkoła Żydowska we Wrocławiu. Utworzona w 1997 roku przez znanego działacza żydowskiego Jerzego Kichlera wraz z rabinami oraz fundacją, weseli się w tym momencie wielkim zaciekawieniem.
zdjęcie
Bloger: Marian Schmidt
Na podstawie danych z: Marian Schmidt
Najpierw mieściła się w mieszkaniu, później dokupiono jeszcze kolejne piętro, w pewnym czasie uczniów było tak dużo, iż byli oni przeniesieni do budynku w którym kiedyś też mieściła się podstawówka żydowska. W tym momencie szkoła (zobacz hackathon kraków) ta swoją placówkę posiada w zabytkowej willi będącej własnością dwóch braci architektów, którzy są żydowskiego pochodzenia.

Sama wiedza to nie wszystko Poza zwykłą wiedzą, jaką dzieci przede wszystkim otrzymują w szkole, tu przykłada się też duży nacisk na wrażliwość oraz talent. Są one kształtowane, do każdego ucznia podchodzi się indywidualnie oraz kiedy tylko posiada on jakieś trudności z przerabianym materiałem czy z późniejszym rozwijaniem swoich talentów, to zawsze może liczyć na wsparcie ze strony oddanych nauczycieli. Koniecznie trzeba wspomnieć, iż szkoła (zobacz hackathon szczecin) przekazuje wartości w zgodzie ze własną nazwą, która w języku żydowskim oznacza „pokój wam” - więcej szczegółów na etzchaim.pl.


Sprawdź też

W jaki sposób efektywnie przekonać innych do własnego zdania

szkolenia - techniki nlp
Obecnie, jeżeli tylko dobrze się przyjrzymy to zauważymy, że każda rzecz - materialna lub idea jest możliwa do sprzedania. W dzisiejszych czasach istotna rolę w życiu naszych rodaków staje się samorozwój. Osoby znające się na rzeczy przekazują nam informacje na temat tego, co robić by być skutecznym i szczęśliwym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.