Niezwykle szybkie i całkiem bezpieczne zakupy w sieci

Spotkałeś dziś znajomego z pracy. Zobaczyłeś, iż ma super etui do telefonu. Naprawdę ci się podoba. Pytasz zatem kolegę, gdzie go dostał. Nieszczęśliwie, kolega nie może sobie przypomnieć.


Ceneo
Na podstawie danych z: Ceneo
Po powrocie do domu, cały czas masz w głowie widok tego gadżetu. Nie jesteś w stanie o nim zapomnieć. Zrobić rundkę po galeriach? Nie, przecież masz internet, a w nim portal Ceneo. Wpisujesz nazwę szukanego gadżetu w wyszukiwarce na stronie, a za sekundę wyłania się przed tobą multum wyników. Dowiedziałeś się już w którym miejscu w twoim mieście kupisz absorbujący twoją uwagę przedmiot.

Mało tego, widzisz już jego cenę w przeróżnych lokalizacjach i masz szansę porównywać je. Tu jest drożej, w innym nieco taniej. To jest pech, że ten sklep jest wiele kilometrów od miejsca twojego zamieszkania. Widzisz - ten, rozsądna cena, nie tak daleko. Ubierasz się i idziesz. Ale stój, widzisz coś nowego na stronie. Masz szansę już kupić produkty bezpośrednio w Może jednak zdecydujesz się na ten tańszy sklep.

Ale czy to będzie bezpieczne? A czy są na stronie opinie klientów? Z całą pewnością są i to nawet dużo. Ocena obsługi, artykułów, przesyłki, terminowości. Doskonale. To nie będzie więc zakup "kota w ciemnym worku". Oby tylko to nie były opinie PR-owe. Raczej nie, serwis uczestniczy w programie "Zaufane Opinie". Klient podczas zakupów uzupełniają ankietę o zakupie. Zdecydowałeś się i faktycznie, dostałeś do uzupełnienia kwestionariusz.

Ceneo
Na podstawie danych z: Ceneo
W tym samym momencie przypominasz sobie swoich rodziców, którzy są tak uparci, że za żadne skarby nie zdecydują się na dokonanie zakupów w sieci. Można by im obiecywać złote góry, ale i tak będą trzymali się swojej opinii. Jednak wpadasz na pomysł, że Ceneo doskonale przyda się i im. Jeśli wolą tradycyjne robienie zakupów, można im to nieco ułatwić. Jeśli czegoś będą potrzebować, niech przejrzą na ceneo listę sklepów z artykułem. Porównają sobie ceny i zdecydują do którego sklepu wybrać się na zakupy. Szczególnie mama będzie szczęśliwa. Zaoszczędzi czas porównując na ceneo, zamiast urządzać wielokilometrowe wycieczki po galeriach sklepowych w mieście.

Tak więc teraz zostało tylko oczekiwać na przesyłkę z etui. Nie możesz się już doczekać, prawda?
2018/07/12, 02:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.