Plastik to genialny surowiec do produkcji mnóstwa rodzajów opakowań

W obecnych czasach rynek zarzucony jest ogromną ilością wszelkiego typu, wielokolorowych opakowań plastikowych. Jest tak gdyż plastik to tani i łatwy w obróbce surowiec, z którego można wykonać prawie wszystko.Technikę jego przerobu zdobyło i rozwija mnóstwo firm na całym świecie.
kawa w solidnym opakowaniu
Bloger: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kompania Roboplast pochodzi z Italii, a jej podstawowe zadanie od kilkudziesięciu lat to produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Obejmuje to tak opakowania dedykowane do zabezpieczania towarów przemysłu, jak także do produktów branży spożywczej np. wędliny, ciasta. Wszystkie sprzedawane opakowania z tworzyw sztucznych wytwarzane są w wyniku działania na plastik ciepła. Połączenie obróbki termicznej i mechanicznej sprawia,że w efekcie końcowym produkowane są między innymi: opakowania plastikowe, foliowe, tacki, zabezpieczenia transportowe.


Sprawdź też

Taste of Wild – karma dla psa

Karma sucha dla kotów Acana
Na podstawie danych z: www.zwierzakowo.pl
Posiadasz kociaka lub szczeniaka? A może oba zwierzaki? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym pysznym pokarmem.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - ziarna są uznawane za prozdrowotny walor. Jednak w przypadku kotów posiadacze czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i warzyw.


Wyroby te charakteryzują się nie tylko dobrą trwałością i funkcjonalnością ale również są ładne. Od roku 2013 przedsiębiorstwo istnieje także na terytorium Polski. Firma uruchomiła swoja wytwórnię na obszarze TSSE Euro-Park Wisłosan na terenie Radomia. W ciągu roku na produkty przerabianych jest tam powyżej 1500 ton tworzyw sztucznych. Produkty przeznaczone są na ten moment całkowicie na wykazujący spore zapotrzebowanie polski rynek (wejdź na
2018/08/18, 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.