Co zrobić w przypadku, kiedy brak Ci funduszy?

A wszystko kręci się wokół kasy, powiedziałeś nie jeden raz w życiu. W jakich to było sytuacjach? A przykładowo, kiedy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie politycznej, fuzji jakiejś wielkiej firmy… A w rzeczywistości, codziennym życiu, gdy zabrakło ci kasy i byłeś zmuszony brać na krechę, a to pragnąłeś czegoś i zabrakło ci trochę do realizacji…

pieniądze
Bloger: Vsevolod Knyazev
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
wiele jest takich sytuacji, w sumie mają miejsce przez całe życie, gdyż pieniądz rządzi światem i nic na to nie poradzimy.

Nawet bezdomni, którzy podobno nie troszczą się o finanse, chodzą w brudnych ubraniach, nie myślą o nowych ubraniach lub pozostałych dodatkach, to jednocześnie potrzebują pieniędzy. Czy to na alkohol czy po zwykle coś do przegryzienia. Jeśli nie mają pieniędzy mogą pójść pogrzebać w śmietniku, lecz każdy z nich woli posiadać trochę drobniaków w ręce, ażeby zakupić potrzebną rzecz.

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Bloger: eFile.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podobnie jest z nami, chociaż nie mamy tych bolączek. Mamy dom, auto, kochającą rodzinę, udajemy się na odpoczynek, jesteśmy w pewien sposób ludźmi sukcesu. bynajmniej tak się każdemu wydaje, gdyż gdzieś wewnątrz czujemy, że mogłoby być lepiej. Że zawsze brakuje tych kilku groszy, akurat wtedy, gdy ich najmocniej potrzeba. Niby można pójść do banku i pożyczyć, lecz tam te formalności, zapytania, wypełnianie druczków, zachęcanie do pozostałych ofert na które nie mamy chęci. No przecież my potrzebujemy jedynie pieniędzy, po co te wszystkie ceregiele!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.