Porównajmy za co dokładnie ponosimy koszty

Zazwyczaj jeśli chcemy otworzyć rachunek w banku, to dokładnie sprawdzamy różne oferty i je ze sobą porównujemy. W głównej mierze koncentrujemy się na tym, czy są jakieś opłaty za stosowanie karty oraz za używanie rachunku, jednak przeważnie ucieka nam to, iż musimy także zobaczyć opłaty za inne transakcje, które być może będziemy wykonywać rzadko, lecz mimo wszystko warto zaznaczyć, z jakimi wartościami będą się one wiązały.
bank
Bloger: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Różne transakcje różnie kosztują

O ile przelewy na terenie swojego kraju są już w przeważającej ilości za free, o tyle musimy się liczyć z tym, że zagraniczne opłaty mają szansę wynosić mniej lub więcej pieniędzy. Dodatkowo też od czasu do czasu przelew na konto innego banku może się łączyć z jakąś pewną zapłatą, dlatego właśnie musimy rzetelnie sprawdzić, jak wygląda w konkretnym miejscu rozliczenie - sprawdź więcej - transakcji - http://www.bgz.pl/. Czy pasuje nam to, jaka suma będzie zabierana za wykonanie niektórych opłat, lecz również oraz czy pasuje nam forma, w jakiej będzie się odbywało to rozliczenie. Im dokładniej przeanalizujemy całą tą umowę, tym większa jest szansa, iż nic nas potem negatywnie nie zaskoczy i że na pewno będziemy bardzo zadowoleni ze współpracy z konkretnym bankiem.


Sprawdź też

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

kredyt
Bloger: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, zagraniczne podróże. Coraz częściej decydują się na dodatkowe propozycje banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.