Jak najfajniej ubrać dzieciątko

Gdy na świecie pojawia się wyczekiwana przez dziewięć miesięcy mała istotka, chcemy by wszystko, co będzie miała było jak najlepsze. Zależy nam na tym, żeby każda rzeczy była dobrze dopasowana i by nasze dziecko czuło się dobrze. Maluch dorasta i trzeba zmienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też nie dają rady okryć całego malucha.

Niemowlak
Bloger: Haylee Sherwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Oczywiście część rzeczy oddajemy, ale część już nie nadaje się do używania przez innych. Jeśli chodzi o kocyki to w pewnym momencie dzieci zaczynają strasznie wybrzydzać. Nie chcą się żeby je przykrywać kocem, bo wygodniej im spać bez przykrycia. Dlatego warto przy wyborze koca dla dzieci pójść z naszym małym szkrabem do sklepu i pozwolić mu dokonać wyboru. Jednak, jeśli nasze dziecko nie do końca dobrze się zachowuje na zakupach to wystarczy, że sami kupimy mu kocyk z jego ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci lubią tego rodzaju akcesoria i o wiele chętniej z nich korzystają.

dziecko
Bloger: Gabriel Pinto
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W co ubrać naszego małego szkraba
W obecnych czasach wybór śpioszków dla maluchów jest ogromny. Śpioszki są w różnych kolorach i z różnych materiałów. Można kupić śpioszki z bohaterami z bajek Disneya i z różnego rodzaju popularnych teraz bajek. Śpioszki dla dzieci są pokazywaniem tego, co tak naprawdę gra w głowie rodzicom, najczęściej świeżo upieczonym mamom. Dla tatusiów nie ma w sumie znaczenia czy śpioszek ma narysowanego Batmana, jak są dobre pod względem rozmiaru to dumny tatuś kupi córce śpioszki z czołgiem. Ważne, żeby rozmiar się zgadzał.
Młode mamy uważają, że wybór śpioszków to ważna sprawa. Zresztą prawda jest taka, że dla mamy wybór każdej rzeczy dla dziecka jest bardzo ważny. Dlatego też producenci, którzy doskonale o tym wiedzą, co chwila wypuszczają jakieś ładne i ciekawe kolekcje śpioszków. Wiadomo, że najistotniejsze jest to z jakiego materiału będą śpioszki, a to jaki nadruk będzie na nich nie jest dla malca istotne. Do mam śpiesznie dołączają ciocie prawdziwe i te przybrane (bo jak na świat wśród znajomych przychodzi dziecko, to wszyscy znajomi stają się automatycznie ciociami i wujkami), które też chcą kupić dziecku najładniejsze śpioszki (więcej na ) i najfajniejsze prezenty i tak ten biznes się kręci.
2018/06/22, 13:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.