Jak najfajniej ubrać dzieciątko

Gdy na świecie pojawia się wyczekiwana przez dziewięć miesięcy mała istotka, chcemy by wszystko, co będzie miała było jak najlepsze. Zależy nam na tym, żeby każda rzeczy była dobrze dopasowana i by nasze dziecko czuło się dobrze. Maluch dorasta i trzeba zmienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też nie dają rady okryć całego malucha.

Niemowlak
Bloger: Haylee Sherwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Oczywiście część rzeczy oddajemy, ale część już nie nadaje się do używania przez innych. Jeśli chodzi o kocyki to w pewnym momencie dzieci zaczynają strasznie wybrzydzać. Nie chcą się żeby je przykrywać kocem, bo wygodniej im spać bez przykrycia. Dlatego warto przy wyborze koca dla dzieci pójść z naszym małym szkrabem do sklepu i pozwolić mu dokonać wyboru. Jednak, jeśli nasze dziecko nie do końca dobrze się zachowuje na zakupach to wystarczy, że sami kupimy mu kocyk z jego ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci lubią tego rodzaju akcesoria i o wiele chętniej z nich korzystają.

dziecko
Bloger: Gabriel Pinto
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W co ubrać naszego małego szkraba
W obecnych czasach wybór śpioszków dla maluchów jest ogromny. Śpioszki są w różnych kolorach i z różnych materiałów. Można kupić śpioszki z bohaterami z bajek Disneya i z różnego rodzaju popularnych teraz bajek. Śpioszki dla dzieci są pokazywaniem tego, co tak naprawdę gra w głowie rodzicom, najczęściej świeżo upieczonym mamom. Dla tatusiów nie ma w sumie znaczenia czy śpioszek ma narysowanego Batmana, jak są dobre pod względem rozmiaru to dumny tatuś kupi córce śpioszki z czołgiem. Ważne, żeby rozmiar się zgadzał.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.