Gdy pojawiają się niespodziewane wydatki...

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieplanowany wydatek, wizja kuszącego, letniego weekendu poza miastem? Nie zawsze wydatki w danym miesiącu da się przewidzieć. Jeśli szukasz pożyczki bez informacji o dochodach, to musisz być świadomy, iż będzie ona opłacalna tylko wówczas, gdy skrupulatnie zapoznasz się z umową i w pełni dostosujesz ją do swych potrzeb i możliwości.
pieniądze
Bloger: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
pieniądze (zobacz pożyczki pod zastaw mieszkania) bez zaświadczeń o zarobkach to szybka i bezpieczna propozycja dla wszystkich osób spodziewających się w szybkim tempie środków pieniężnych. To rozwiązanie nie wymaga wypełniania zbędnych wniosków, oraz danych, czy posiadamy zaciągnięty kredyt.

Sprawdź też

Dzięki pożyczce możesz spełnić marzenia

kredyty gotówkowe
Bloger: christopher_brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Coraz częściej dzieje się tak, iż pożyczamy gotówkę, od czasu do czasu od familii, a czasem z banku, bo nie pragniemy oczekiwać aż zbierzemy określoną kwotę, która pomoże nam wypełnić plany, jedynie chcemy konkretną rzecz posiadać już i natychmiast. Mimo wszystko jeśli nie pragniemy utracić na takiej pożyczce, to musimy rzetelnie zobaczyć co nam ona oferuje i w jaki sposób będzie wyglądała jej spłata.


Cechą dodatnią tego rodzaju pożyczek jest na pewno większa anonimowość. Brak zaświadczenia wiąże się głównie z tym, że o zadłużeniu nie dowiaduje się nikt, kto mógłby taką informację użyć przeciwko nam.

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, należy jednak przemyśleć indywidualne możliwości i liczyć się z obowiązkami. Czy decydujemy się przyjąć proponowane warunki? Jeżeli jednak mamy pewność, iż brak środków finansowych to tylko chwilowy dołek, kredyt jest idealnym rozwiązaniem.

dom jednorodzinny
Bloger: MTM STYL
Na podstawie danych z: MTM STYL
Szybką pożyczkę można pobrać na kilka sposobów. Poza powszechnie stosowanym złożeniem wniosku o jej przyznanie, część firm oferuje pożyczkę przez sms. Taka forma jest korzystna pod wieloma względami – szybki zastrzyk gotówki docierają do nas niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Zasada nie jest skomplikowana - aby otrzymać pożyczkę wymagane jest wysłanie wiadomości tekstowej pod wskazany numer. Gotówka pojawia się na koncie, w zależności od tego, w jakim banku prowadzony jest rachunek, w ciągu najbliższych godzin. W związku z tym już następnego dnia można zrealizować swoje plany.

Mechanizm szybkiej pożyczki podlega innym prawom i obowiązkom niż np. pieniądze poza bankowa, gdzie zobowiązania wobec banku polegają na dłuższym okresie spłaty rat oraz oczekują obok zdolności kredytowej, także stosownego zabezpieczenia spłaty kredytu, jakim jest hipoteka. Po takim zabezpieczeniu kredytodawca ma gwarancję, że kredytobiorca nie „ucieknie” z przedmiotem zabezpieczenia.
2017/11/16, 15:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.