Czas na samodzielny biznes!

Masz pomysł na własną działalność? Nie czekaj aż ktoś inny Cię ubiegnie! Albowiem, osoby noszące się z tym zamiarem, niekoniecznie muszą liczyć na samych siebie pod względem wkładu pieniężnego na rozwój własnego biznesu - urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozpoczęcie czy modernizację działalności.

Z ofertą dla przedsiębiorców, wychodzą również firmy leasingowe. Dość powszechnym przedmiotem umowy leasingowej stały się W dzisiejszych czasach maszyny, a wśród nich m. in. wózki magazynowe, maszyny budowlane i drogowe (koparki jcb), obrabiarki do metalu czy maszyny do pakowania czy foliowania.
budowa
Bloger: Maciej Lewandowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Leasing maszyn budowlanych, takich jak np. ładowarki kołowe ma wiele wymiernych zalet. W razie kredytu osoba fizyczna musi pokryć podatek od towaru i usług (VAT), w leasingu natomiast finansuje ją firma leasingowa. Korzyści płynące z leasingu dostrzega się także, porównując go z wynajmem. Umowa leasingu zawsze jest podpisywana na czas określony, natomiast umowa najmu jest zwykle krótsza (może, ale nie musi być zawarta na czas nieokreślony). Dodatkowo w razie wynajmu nie można wykupić maszyny, za to można to zrobić, gdy przedsiębiorca decyduje się na leasing. Koniecznym jest też zwrócić uwagę na stan maszyn budowlanych jakie mamy zamiar wynająć. Leasing gwarantuje nam sprawne urządzenia. Aktualnie na rynku prowadzi swą działalność spora liczba finansujących firm leasingowych, co przekłada się dla zainteresowanych na możliwość wyboru najciekawszej propozycji.


Sprawdź też

Samodzielnie kreuj biznesową przyszłość!

młot pneumatyczny
Bloger: Cramo
Na podstawie danych z: Cramo
Masz pomysł na własną firmę? Zacznij działać! Albowiem, osoby pragnące samodzielnie kreować swą biznesową przyszłość, mogą spodziewać się pomocy w postaci wkładu pieniężnego na rozwój własnego biznesu - urzędy pracy zapewniają dotacje i kredyty na rozwój działalności.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.