Masz pomysł na własny biznes? Staraj się o dofinansowanie

Ciężko Ci znaleźć pracę? Odczuwasz chęć bycia samemu sobie sterem i okrętem? Masz oryginalny pomysł na własną działalność?
Odważ się na własny interes! Tym bardziej, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą spodziewać się pomocy pod względem wkładu pieniężnego na rozkręcenie własnego biznesu - urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozpoczęcie działalności oraz kusy przygotowujące potencjalnych pracodawców.


A może prowadzisz już własną działalność, ale chcesz bardziej „rozwinąć skrzydła”? Niezależnie od tego, czy zmagasz się z przejściowymi trudnościami z płynnością, czy też
fundusz
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
niedługo masz zamiar poczynić wydatki na rozwój prowadzonej działalności, kredyt gotówkowy (https://www.bgz.pl/indywidualni/kredyty/pozyczki/pozyczka-gotowkowa.html) umożliwi Ci sprawne zarządzanie płynnymi środkami finansowymi firmy. Fundusze unijne na rozwój firm (https://www.bgz.pl/fundusze_eu/) to oferta dla tych, którzy chcieliby powołać do życia działalność gospodarczą lub zadbać o rozwój już funkcjonującej już firmy, lecz nie posiadają wystarczająco dużo własnych środków.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.