Masz pomysł na własny biznes? Staraj się o dofinansowanie

Ciężko Ci znaleźć pracę? Odczuwasz chęć bycia samemu sobie sterem i okrętem? Masz oryginalny pomysł na własną działalność?
Odważ się na własny interes! Tym bardziej, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą spodziewać się pomocy pod względem wkładu pieniężnego na rozkręcenie własnego biznesu - urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozpoczęcie działalności oraz kusy przygotowujące potencjalnych pracodawców.
A może prowadzisz już własną działalność, ale chcesz bardziej „rozwinąć skrzydła”? Niezależnie od tego, czy zmagasz się z przejściowymi trudnościami z płynnością, czy też
fundusz
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
niedługo masz zamiar poczynić wydatki na rozwój prowadzonej działalności, kredyt gotówkowy umożliwi Ci sprawne zarządzanie płynnymi środkami finansowymi firmy. Fundusze unijne na rozwój firm to oferta dla tych, którzy chcieliby powołać do życia działalność gospodarczą lub zadbać o rozwój już funkcjonującej już firmy, lecz nie posiadają wystarczająco dużo własnych środków.


Sprawdź też

Skuteczna szansa na wykupienie własnego mieszkanka

1 euro
Bloger: Ervins Strauhmanis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bank hipoteczny to jednostka specjalizująca się w udzielaniu kredytów hipotecznych na na zakup budynku mieszkaniowego albo też przemysłowego. W tego typu instytucjach możemy pozyskać środki na wymarzone mieszkanie albo dom. Poza kredytami tego typu banki hipoteczne zajmują się także prowadzeniem lokat terminowych a także udzielaniem pożyczek innego typu. Dzięki rozmaitym interesującym udogodnieniom tego typu mamy o wiele więcej możliwości na zaciągnięcie bardzo atrakcyjnych kredytów na mieszkanie czy też budowę swojego domu.


Dzięki wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele łatwiej jest urzeczywistnić przedsiębiorcom pomysł na własny biznes. Korzystanie z pomocy oferowanej przez fundusze unijne ewidentnie znacząco wpływa na rozwój firmy oraz poprawę jej postrzegania na rynku. Wychodząc z założenia, że chociaż część tych przedsiębiorców utrzyma się przez dłuższy czas na rynku - istnieją szanse, iż będą się rozwijać i pozyskiwać kolejnych pracowników. Udzielając więc dotacji, Urząd Pracy w pewien sposób przysparza powiatowi nowych pracodawców, którzy mogą następnie
firma
Bloger: istock
Na podstawie danych z: istockphoto.com
tworzyć nowe miejsca pracy dla bezrobotnych.

Pamiętajmy jednak, że pomyślna decyzja odnośnie dotacji nie zwalnia nas od wypełniania obowiązków nałożonych przez instytucję dofinansowującą.

Czy spodobała Ci się interesująca informacja (http://www.pl.beonigroup.com/importer-mebli-z-chin/) w powyższym artykule? Masz ochotę na więcej? Zatem nakłaniamy Cię do sprawdzenia naszej innej witryny.

Najważniejszy z nich, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej, pod rygorem obowiązku dokonania zwrotu otrzymanych pieniędzy razem z odsetkami.
Mimo pewnego ryzyka i odpowiedzialności z jaką wiąże się własna działalność spora liczba osób decyduje się na ten krok z przekonaniem o jego powodzeniu, więc...powodzenia!
2024/02/22, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.