On-linowe produkty banków bez przerwy się rozrastają

Dziś, bez Internetu czujemy sięjak bez ręki. Prawie każdy ma dostęp do sieci. Większość firm też doskonale rozumie, że jeśli nie zaznaczą swojej obecności w sieci to po prostu przestaną istnieć. Banki mają speców od marketingu i wiedzą doskonale, że muszą iść z duchem czasu, stąd też konto internetowe od dawna jest standardem w usługach bankowcyh. Mimo to nadal banki prześcigają się pod względem oferty kont internetowych.
finanse
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zmieniają cenniki usług powiązanych z obsługą tego typu kont, z kwotami za wykonanie przelewu itp. Banki wiedzą, że jeśli chcą przyciągnąć klienta to muszą zaoferować mu coś innego niż inne placówki. Teraz ludzie zanim założą konto sprawdzają oferty różnych banków, wolą się upewnić, że wybierają najbardziej odpowiednie dla nich konto internetowe - https://www.bgz.pl/indywidualni/konta/konto-nr-jeden.html, co nie zawsze oznacza, że najtańsze w prowadzeniu.

Każdemu z nas zdarzyło się na pewno, że potrzebował pieniędzy na już. Wypłata będzie za parę dni, a my np. obiecaliśmy dziecku, że będzie miało huczne urodziny. Mali goście zaproszeni mają przyjść nazajutrz , a my nie wiemy, w co ręce włożyć i co najgorsze nie mamy do końca, za co wyprawić tych urodzin. Wtedy dobrym sposobem jest ratę (zobacz inne wątki tutaj) przez internet - www.bgz.pl/indywidualni/kredyty/kredyty/ratą (zobacz link do strony)-odnawialny-dla-posiadaczy-konto-osobistego.html. W pół godziny środki znajdą się na naszym koncie. To bardzo szybkie pożyczki.


Sprawdź też

Zastrzyk gotówki przez internet w ofercie niemalże wszystkich banków

bank
Bloger: Barta IV
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Masz zamiar wymienić kanapę albo wymienić samochód na nowszy model? Mimo najszczerszych chęci odczułeś dziurę budżetową? Zazwyczaj w takich sytuacjach szukamy pomocy wśród znajomych. Lecz mimo ich najszczerszych chęci spotykamy się z odmową.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.