Współczesna sytuacja gospodarcza w branży bankowej

Aktualna sytuacja w bankach tak naprawdę do słabych nie należy. Co prawda ciągle daleko zachodnim gospodarkom do hossy, ale można śmiało powiedzieć, że na szczęście nieźle się wszystko utemperowało. Nie słyszeć o mega bankructwach, potrzebie dotowanie naszymi pieniędzmi instytucji bankowych. Jednakowoż tak przedstawiają się bankowe realia, jeżeli w rachubę wchodzą sprawy wewnętrzne. A jakby nie patrzeć typowego człowieka przede wszystkim zainteresowało bardziej to jak banki podchodzą na ten moment do zwykłego klienta.
Cóż, świetnie w zasadzie nie jest, lecz narzekanie na banki w sumie także większego sensu nie ma. Czyli poruszmy nieco
bank
Bloger: valeriy osipov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
kwestii dotyczące banków. Trzeba mieć nadzieję, że kiedy ktoś będzie czytał owy tekst za kilka miesięcy, dostrzeże, iż banki (https://www.bgz.pl/pomoc/placowki-i-bankomaty/) w Polsce nareszcie traktują klientów jak wcześniej, przed nadejściem kredytu.

Czy warto brać teraz kredyt na zakup mieszkania? Zasadniczo tak, szczególnie, że są wielce na czasie programy pomocowe, Rodzina Na Swoim spowodowała, iż rodzina, która na serio podchodzi do własnego lokum, musi bez czekania brać kredyt w banku. Choć jeśli ktoś chce odrobinę odczekać, tak naprawdę także wielkiego problemu raczej nie ma. Zbieranie kasy na wkład własny to w ostatnim czasie modny trend. Oczywiście bardzo sensowny, bo powodujący, że marża komercyjnego banku będzie na niższym poziomie.


Sprawdź też

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

kredyt
Bloger: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, zagraniczne podróże. Coraz częściej decydują się na dodatkowe propozycje banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.