Rachunkowość
Na podstawie danych z: sxc.hu

Własna księgowość czy zewnętrzne usługi rachunkowe?

Masz pomysł na własną firmę? Pora działać! Tym bardziej, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą być pewni wsparcia w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie całego przedsięwzięcia - urzędy pracy przyznają dotacje oraz kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz szklenia mające przygotować potencjalnych pracodawców.
prawo
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

W jaki sposób pozostać prawnikiem?

Współcześnie zawód prawnika jest jedną z najbardziej szanowanych profesji. Wypływa to w dużej mierze z faktu, że by być prawnikiem, należy mieć bardzo rozległą wiedzę, a wykształcenie do zawodu prawnika zdobywane jest przez wiele lat. Z drugiej strony przyznać należy, że specjaliści ci także w kraju mają stosunkowo wysokie dochody. Dotyczy to zwłaszcza notariuszy, uważa się że ci specjaliści spośród ludzi z wykształceniem prawniczym mają największe zarobki.
praca
Bloger: hackNY.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szukanie dobrej pracy to obecnie prawdziwa sztuka

Szukanie dobrej pracy to dziś prawdziwa sztuka. Zanim napiszemy swoją aplikację na dane stanowisko, trzeba szczegółowo zapoznać się z wymaganiami firmy, która dała ogłoszenie. Po pierwsze ułatwi nam to napisanie dobrego CV, ponad to należy dowiedzieć się, jaką metodę rekrutacji stosuje dana firma.
pieniądze
Bloger: blu-news.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pomocne porady odnośnie usługi faktoring dla firm

Zatory finansowe spotkać mogą większość firm, bez względu na branżę, w której działa. Jeżeli nawet ostrożnie wybierać ona będzie kontrahentów, z którymi podejmie współpracę, to i tak czasem się okaże, że w którymś miesiącu ktoś nie zapłaci za fakturę. A gdy działa się w branży bardziej ryzykownej, to prawie na pewno w pewnej chwili pojawi się konieczność poproszenia o pomoc firmę windykacyjną. Istnieją jednak sposoby na to, żeby ograniczyć ryzyko zatorów płatniczych albo zapewnić finansową płynność firmy.
kalkulator
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Rachunkowość dla firm

Zachodzisz w głowę czy losy firmy oddać w ręce własnego księgowego czy zaufać doświadczeniu biura rachunkowego? Dla większości osób planujących założenie działalności gospodarczej księgowość może stanowić nie lada wyzwanie. Sporządzanie deklaracji ZUS, prowadzenie podatku VAT, faktury, bilanse, rozliczenia z bankami...
sale
Na podstawie danych z: flickr.com

Dlaczego warto firmom inwestować w programy lojalnościowe?

Jak dziś postrzega się lojalność? Lojalność ma wydźwięk pozytywny, to słowo kojarzące się z wiernością i z jakiegoś rodzaju prawdą. Co więc kryje się pod nazwą programy lojalnościowe? Otóż programy lojalnościowe w prosty sposób sprawiają, że stajemy się wierni określonym producentom nieważne czy chodzi o ciuchy czy o coś do zjedzenia.
szkolenie

Wygoda jest bardzo ważna

Kiedy mamy w jakimś miejscu spędzić sporą część dnia, a jeszcze na dodatek musimy być jak najbardziej skupieni, aby chłonąć sobie wiedzę, to na pewno musimy zadbać o to, by miejsce spotkania było jak najbardziej przyjemne i jednocześnie, żebyśmy byli w stanie tam usiedzieć jak najdłużej.
pracownik firmy
Bloger: Doc Searls
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na czym polega Lean Management

Każdy właściciel przedsiębiorstwa, jej dyrektor lub menadżer, staje przed problemem udoskonalenia pracy oraz spadku kosztów. Niezależnie o jakiej specjalizacji, jakiej części kraju i jakiej wielkości przedsiębiorstwa mówimy.
Ocena pracownika przez menedżera
Bloger: Victor1558
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wycenianie opcji menadżerskich

W dzisiejszych czasach kierując firmą dobrze zatroszczyć o dobrą jakość planów motywacyjnych u zarządów. Zwłaszcza ważne są tzw. opcje menadżerskie, czyli wynagrodzenie kierownictwa oparte na działaniu w długoterminowych planach motywacyjnych.
okablowanie sieciowe
Bloger: Norlando Pobre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który Internet jest najlepszy dla biznesu?

Dzisiejszy biznes bez nieograniczonego dostępu do Internetu? Nierealne! Nawet jeżeli przykładowo zakłady pogrzebowe bądź knajpy w zasadzie mogą radzić sobie bez akurat Internetu, to jednakowoż w akurat przypadku pozostałych dziedzin jest to nierealne. Zresztą i wcześniejsze przykłady jakby nie patrzeć są trochę podane na siłę. W takim razie warto ustalić jedną rzecz: jeśli mamy własny biznes, nie planujemy w najbliższych tygodniach przejść w stan spoczynku, bez wątpienia nie możemy przeoczyć ogromnego oddziaływania Internetu na świat interesów. Mowa o naszym kraju, choć Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Wietnam czy Argentyna mają tak samo. Nie ma sensu dawać internautom korepetycji z gegry, skupmy się na Internecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.