w pracy
Bloger: Graham Stanley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak mocno istotne jest kontrolowanie pracy pracowników?

Jeżeli jesteś prezesem dużej firmy, z pewnością dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielce ważne jest monitorowanie na bieżąco swoich pracowników. Jeśli ktoś ma niewielką firmę, wtedy jest w stanie stale sprawdzać swoich pracowników samodzielnie, jednak w przypadku dużej ilości pracowników ich ciągłe sprawdzanie jest niemal niemożliwe.
programista w pracy
Bloger: Sylvain Kalache
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób znaleźć zatrudnienie w branży IT

IT jest dziedziną ogromnie popularną w Polsce, profesjonaliści z branży IT raczej nie mają co narzekać na małą ilość pracy. Jakim sposobem jednak takie oferty znaleźć i tym samym jak znaleźć takie, które spełnią nasze oczekiwania?
mieszkanie
Bloger: Images Money
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W życiu większości z nas pojawia się taki czas, gdy chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu

Z początku jest to tylko szybka myśl, która z czasem przekształca się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, planujemy, a czasem dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas zielone ogrody, strzeżone osiedla i nowatorskie pomysły.
spotkanie biznesowe
Bloger: Jim Larrison
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Metody na wsparcie sprzedaży w swoim przedsiębiorstwie

Szczęściu w biznesie nieraz trzeba odrobinkę pomóc, jeżeli naprawdę chce się osiągać sukces. Nie starczy bowiem niezwykły plan jak również przemyślana strategia, by obecnie osiągać znaczny sukces na rynku. W takim celu konieczność również wyszukać znakomite narzędzia promocji. W ich nadmiarze jednak dosyć łatwo się pogubić jak również popaść w pełną dezorientację. Czy najbezpieczniej korzystać z serwisów społecznościowych do budowy własnej niezwykłej marki lub też inwestować w bardziej zwyczajne metody promocji?
Praca przy komputerze
Bloger: sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Gdzie dobrze szukać zatrudnienia?

Obecnie jest konieczność znalezienia zatrudnienia przez coraz to młodsze osoby. Wynika to z różnych czynników. Głównym z nich jest na pewno trudna sytuacja finansowa, w jakiej młodzi ludzie się nierzadko znajdują.
Business meeting
Bloger: Victor1558
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Praca w Grójcu

Rynek pracy w Polsce nieustannie ulega zmianie. Już nie ma miejsca tak wysokie bezrobocie, jak na przykład w okresie lat 90., lecz też nie jest tak małe, jak w czasach socjalizmu. Zmiany zostały podyktowane przez nowatorskie inwestycje, zachodnie firmy, własną działalność i wyjazdy za granicę. Przypatrzmy się tym grupom.
informatyk
Bloger: Daniel X. O'Neil
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chciałbyś odnaleźć się na obecnym rynku pracy? Skup się na rozwijaniu umiejętności z zakresu IT

Na dzisiejszym rynku pracy niełatwo odnaleźć się zwłaszcza tym osobom, które nie są wyspecjalizowane w najbardziej obleganych zawodach. Jakie to zawody? Na pewno są to przede wszystkim zawody związane ze sprzedażą, finansami, jak też wchodzące w zakres mocno rozbudowanej branży IT. Śledząc na bieżąco oferty pracy w większości przypadków i często spotykamy się z tymi, które dotyczą IT. Programiści, którzy tworzą nowe oprogramowania, prace, którym towarzyszy automatyzacja testów, czy z kolei graficy komputerowi – to są te obszary branży IT, wokół których kręci się dzisiaj spora część rynku pracy i z pewnością trend ten będzie wzrastał.
Transport, dostawa towarów
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Do znalezienia zatrudnienia czasem wystarczy zrobienie prawa jazdy

Często zastanawiamy się, jaką pracę chcielibyśmy podjąć. Czasem zdarza się, że załamujemy ręce, gdyż nie mamy pojęcia, co ze sobą zrobić. Jednakże, jeżeli mamy prawo jazdy możemy pomyśleć o zawodzie kuriera. W Łodzi można znaleźć pracę na wielu posadach. profesja kuriera może być ciężka, ale na pewno jest satysfakcjonująca. Poza tym Łódź jest ośrodkiem kultury, w którym sporo się dzieje i naprawdę warto postarać się tam mieszkać.
polskie miasto
Bloger: John Menard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak nie tu to gdzie

Kielce często nazywane są stolicą scyzoryków. Kojarzą się nam z interesującymi ludźmi, ale też powinny kojarzyć się z porządną posadą. W Polsce odsetek bezrobotnych spada, jest to związane z większą ilością ofert pracy, daje to większe perspektyw. Jeśli myślimy o tym gdzie pojechać w poszukiwaniu stanowiska Kielce będą dobrym pomysłem. W tym mieście są wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa szukające wykwalifikowanych ludzi.
praca
Bloger: Samson Loo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciężko dzisiaj znaleźć dobrą pracę

Ciężko dzisiaj dostać opłacalną pracę. Wielu młodych ludzi, którzy skończyli wybrane przez siebie kierunki borykają się z tym problemem. Nierzadko ma miejsce, że młody człowiek nie pracuje bardzo długi czas, lub wykonuje inny zawód, który wcale nie jest związany z kierunkiem, jaki studiował. Źródeł tego stanu rzeczy jest wiele. W głównej mierze aktualnie jesteśmy w takiej sytuacji, że praktycznie większość młodych osób idzie na studia, w większości uczelnie są darmowe, przynajmniej jeden kierunek. Poza tym szefowie biur szukają tylko osoby z wyższym wykształceniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.