śląsk
Na podstawie danych z: www.medas-media.com.pl

Śląsk jest zaliczany do najbardziej uprzemysłowionych okręgów Polski

W ostatnim czasie nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie bezrobocie jest co raz poważniejszym problemem. Na przykład w Hiszpanii bezrobocie sięga dwudziestu sześciu procent. U nas jeszcze nie ma tak ciężkiej sytuacji, jednak są w Polsce regiony, w których jest bardzo ciężko o pracę i z roku na rok sytuacja wcale się nie poprawia. Najgorsza sytuacja zanotowana została w lutym 2013 w województwie podlaskim. Dużo lepiej sytuacja wygląda natomiast w województwie mazowieckim, śląskim czy wielkopolskim.
pracownicy
Bloger: US Department of Labor
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ludzie to najistotniejsze dobro zakładu w 21 wieku

Jeszcze zupełnie niedawno panowało przekonanie, iż podwładni powinni przychodzić do pracy, angażować się zupełnie w wykonywanie własnych obowiązków, gdyż w końcu za to otrzymują wynagrodzenie, a następnie przedsiębiorstwo ma radować się jak najlepszą opinią za jakość wykonywanych usług. Na szczęście znacznie więcej prezesów zdaje sobie sprawę z tego, iż najważniejszym dobrem jaki posiada firma, nie jest produkowany produkt, ale ludzie, którzy go tworzą.
bank
Bloger: Vsevolod Knyazev
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Współczesna sytuacja gospodarcza w branży bankowej

Aktualna sytuacja na rynku usług bankowych w sumie do beznadziejnych nie należy. Niby ciągle wielce daleko światu do hossy, lecz można śmiało powiedzieć, że na szczęście nieźle się wszystko utemperowało. Już nie słychać o gigantycznych bankructwach, przemożnej potrzebie dotowanie naszymi środkami banków. Jednakowoż tak przedstawiają się realia bankowe, jeżeli w grę wchodzą sprawy wewnętrzne. A jakby nie patrzeć przeciętnego czytelnika przede wszystkim interesuje raczej to w jaki sposób banki podchodzą teraz do zwykłego klienta.
przesyłka z esklepu
Bloger: yoggy0
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Plastik to genialny surowiec do produkcji mnóstwa rodzajów opakowań

W dzisiejszych czasach świat zawalony jest mnóstwem każdego rodzaju, wielokolorowych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzieje się tak ponieważ tworzywo sztuczne to tani i łatwy w obróbce surowiec, z którego da się wytworzyć niemal wszystko.Technikę jego przetwarzania posiada i rozbudowuje wiele przedsiębiorstw na całym globie.
Koktajlowy półmisek wędlin
Bloger: ZM Pekpol
Na podstawie danych z: ZM Pekpol

Jak w dzisiejszych czasach wygląda produkcja mięs i wędlin?

Aktualnie trzeba pogodzić się z tym, że spora ilość artykułów żywnościowych, z jakimi ma się do czynienia na co dzień wytwarzanych jest nowoczesnymi metodami. Metody te zwykle znacznie odbiegają od tych znanych dawniej. Istotnym aspektem tej zmiany jest użycie różnorodnych maszyn i przyrządów.
sprężyna
Na podstawie danych z: vanel.com

Uznajmy wartość jaką ma ogromne znaczenie sprężynek

Tak naprawdę stosunkowo nierzadko realia są takie, że całkowicie pomniejszamy ogromne znaczenie sprężyn! A w końcu bez dwóch zdań sprężyna jest wielce istotna. W bardzo wielu branżach! Można śmiało powiedzieć, iż akurat sama produkcja sprężyn do trudnych ogólnie nie należy. Jeżeli na ten przykład chcemy sprawić, że prowadzona przez nas firma odnajdzie następną branżę, w której będzie mogła się wykazać, być może nawet powinniśmy porozglądać się za poradami dot. tworzenia sprężyn.
scrubble ułożone w słowo tax
Bloger: Simon Cunningham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Opodatkowanie za wynajmowanie mieszkanie

Kiedy wynajmujesz własne mieszkanie, bez wątpienia zastanawiałeś się, jaki rodzaj opodatkowania wybrać. Co prawda sporo osób wynajmuje własne mieszkania bez płacenia podatku, jednakże niewątpliwie nie polecamy takiego rozwiązania, bo może to sprawić spore problemy.
Windykacja
Bloger: Andrius Repsys
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak efektywnie odzyskać własne środki finansowe od dłużnika?

Niestety współcześnie zazwyczaj zdarza się, że niektóre zakłady nie wypłacają wynagrodzenia za pracę swoim pracownikom albo nieuczciwi klienci nie uiszczają opłaty za zakupione przez siebie produkty lub za wykonane usługi. Jeżeli prowadzisz swoją firmę i niejednokrotnie zdarzają Ci się takie niemiłe sytuacje, wówczas bez wątpienia powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu programu do windykacji długów. Jeśli kiedykolwiek angażowałeś do rozwiązania swoich problemów komornika, wtedy z pewnością świetnie wiesz, jak skuteczny jest to sposób w przypadku wiecznych dłużników.
Chevrolet
Bloger: Mototarget.pl
Na podstawie danych z: © Mototarget.pl

Jak można legalnie złomować pojazdy?

Wiele osób nie potrafi rozstać się ze swoim autem, dlatego wkładają w niego kolejne pieniądze, mimo iż to nierzadko nie ma już żadnego sensu. Dużo lepszym wyjściem jest złomowanie pojazdów. Warszawa to jedno z miast, w którym można wykonać to w sposób zgodny z prawem. Jak zatem trzeba tego dokonać?
palnik gazowy
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Znaczenie gazu ziemnego dla gospodarki.

Jednym z trzech podstawowych mediów w domach i mieszkaniach jest ziemny gaz. Używany jest on od dziesięcioleci, w zastosowaniach domowych do podgrzewania wody i gotowania potraw, a w przemyśle chemicznym do wytwarzania wielu ważnych substancji i surowców. Gaz ziemny wydobywa się z pokładów znajdujących się w skorupie ziemskiej.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.