Nieruchomości
Osiedle bloków
Bloger: krss.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto lokować pieniądze w nieruchomości w czasie zapaści gospodarczej ?

Zapaść gospodarcza nie jest czymś nieznanym. W historii naszej planety wielokrotnie gospodarka odczuwała okres zawirowań ekonomicznych. Biznesmeni tracili firmy, robotnicy martwili się o los najbliższych. Okazuje się jednak, że w minionych wiekach zwykle były skuteczne te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości od wieków były stabilną lokatą kapitału, która dawała poczucie bezpieczeństwa.
prawo

Akty prawne odnoszące się do posiadania nieruchomości to bardzo ważna sprawa

Posiadanie swojego domu, działki lub różnego rodzaju nieruchomości to inwestycja kapitału, która wielokrotnie może także tworzyć ubezpieczenia przyszłości własnej bądź dzieci. Normy prawne są bardzo zawiłe i może się okazać za kilka lat, że osoba zamieszkująca lub dysponująca działką, budowlą, magazynem poprzez nieuwagę właściciela stała się posiadaczem przez tzw. zasiedzenie. Warto się przed taką możliwością ustrzec starając o ustawowy akt własności.
hotel
Bloger: ICPD
Na podstawie danych z: ICPD

Dobre strony wynajmu nieruchomości za pośrednictwem agencji nieruchomości

Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert firm parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i póki co niezbyt cenione, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego systemu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak spora kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.