Nieruchomości
prawo

Akty prawne odnoszące się do posiadania nieruchomości to bardzo ważna sprawa

Posiadanie prywatnego domu, parceli lub innego typu posiadłości to inwestycja kapitału, która wielokrotnie może też tworzyć zabezpieczenie przyszłości prywatnej czy potomstwa. Zasady prawne są bardzo zagmatwane i może się okazać za kilka lat, że osoba zamieszkująca czy zarządzająca parcelą, budynkiem, składem przez nieuwagę posiadacza stała się posiadaczem przez tzw. zasiedzenie. Pożądane byłoby się przed taką ewentualnością ubezpieczyć starając o legalny akt własności.
Osiedle bloków
Bloger: krss.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto lokować pieniądze w nieruchomości w czasie zapaści gospodarczej ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nieznanym. W dziejach naszej planety wielokrotnie gospodarka przechodziła przez okres burz ekonomicznych. Miliarderzy tracili przedsiębiorstwa, pracownicy etatowi lękali się o los swojej rodziny. Historia dowiodła, że w minionych wiekach zawsze sprawdzały się te same instrumenty lokaty kapitału. Otóż nieruchomości od wieków były stabilną lokatą kapitału, która dawała bezpieczeństwo.
hotel
Bloger: ICPD
Na podstawie danych z: ICPD

Dobre strony wynajmu nieruchomości za pośrednictwem agencji nieruchomości

Serdecznie zachęcamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z ofert przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce stosunkowo nowe i jeszcze niezbyt cenione, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak duża kwota, że nie byłoby to opłacalne dla właściciela nieruchomości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.