Nieruchomości
prawo

Akty prawne odnoszące się do posiadania nieruchomości to bardzo ważna sprawa

Posiadanie własnego domu, działki bądź różnego typu majątków to inwestycja kapitału, która w wielu przypadkach może także tworzyć ubezpieczenia przyszłości prywatnej czy dzieci. Zasady prawne są ogromnie zagmatwane i może się okazać za kilka lat, że osoba rezydująca czy rządząca działką, budowlą, składem poprzez nieuwagę posiadacza stała się posiadaczem przez tzw. zasiedzenie. Pożądane byłoby się przed taką możliwością zabezpieczyć starając o legalny akt własności.
Osiedle bloków
Bloger: krss.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto lokować pieniądze w nieruchomości w czasie zapaści gospodarczej ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nowym. W historii świata nie raz gospodarka przechodziła przez czas burz ekonomicznych. Biznesmeni tracili przedsiębiorstwa, pracownicy etatowi lękali się o los swojej rodziny. Historia dowiodła, że w przeciągu dziejów zwykle sprawdzały się te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości od wieków były stabilną inwestycją pieniędzy, która dawała poczucie bezpieczeństwa.
hotel
Bloger: ICPD
Na podstawie danych z: ICPD

Dobre strony wynajmu nieruchomości za pośrednictwem agencji nieruchomości

Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i jeszcze niezbyt znane, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania mieszkaniem przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak wielka kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela nieruchomości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.