Nieruchomości
prawo

Akty prawne odnoszące się do posiadania nieruchomości to bardzo ważna sprawa

Posiadanie prywatnego domu, parceli lub różnego gatunku nieruchomości to inwestycja kapitału, która nieraz może również stanowić zabezpieczenie przyszłości osobistej czy potomstwa. Przepisy prawne są niezmiernie skomplikowane i może się okazać po latach, że osoba zamieszkująca czy dysponująca działką, budowlą, składem poprzez nieuwagę posiadacza stała się właścicielem przez tzw. zasiedzenie. Wskazane jest się przed taką możliwością ustrzec starając o ustawowy akt własności.
hotel
Bloger: ICPD
Na podstawie danych z: ICPD

Dobre strony wynajmu nieruchomości za pośrednictwem agencji nieruchomości

Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i jeszcze niezbyt znane, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania mieszkaniem przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak wielka kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela nieruchomości.
Osiedle bloków
Bloger: krss.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto lokować pieniądze w nieruchomości w czasie zapaści gospodarczej ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nieznanym. W historii naszej planety wielokrotnie gospodarka przechodziła przez czas zawirowań ekonomicznych. Miliarderzy utracili przedsiębiorstwa, robotnicy martwili się o los swojej rodziny. Historia dowiodła, że w minionych wiekach zawsze były skuteczne te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości od wieków były pewną inwestycją pieniędzy, która dawała bezpieczeństwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.