Formalności
załadunek chłodni
Bloger: Glen Wallace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Obsługa transportowa pomoże bez przerwy

Przez spedycję rozumie się najczęściej ogół czynności transportowych, mających na celu dostarczenie towarów. W praktyce jest inaczej - spedycja trwa na dobre już podczas planowania operacji.
pieniądze
Bloger: Vsevolod Knyazev
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić w przypadku, kiedy brak Ci funduszy?

A wszystko kręci się wokół pieniędzy, przyznałeś nie jeden raz w życiu. W których to było momentach? A na przykład, kiedy dochodziło do jakiejś afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, połączenia jakiejś dużej firmy… A w rzeczywistości, codziennym życiu, gdy brakło ci oszczędności i musiałeś pożyczać, a to marzyłeś o czymś i zabrakło ci troszkę do transakcji…
samolot
Bloger: pjs2005
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Własne przykre doświadczenia z opóźnionego lotu

Społeczeństwo dzieli się na dwie grupy. Pierwsi preferują samolot jako najbezpieczniejszy i bardzo szybki środek transportu, a inni bardzo się tego boją. Niezależnie od tego w jakiej grupie się znajdujemy, powodem do irytacji jest jedno jeżeli chodzi o działalność linii lotniczych – spóźnienie lub o zgrozo odwołanie lotu.
Dokumenty
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Własna księgowość czy biuro rachunkowe?

Z reguły osoby, które postanawiają założyć własną działalność, nie wiedzą w jaki sposób się rozliczać – czy lepiej robić to samodzielnie, czy może powierzyć to zadanie biuru rachunkowemu.
wymiana walut
Bloger: epSos .de
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przydatne zanim wyjedziemy - wymiana gotówki w kantorze

Jeśli mamy w kieszeni niepolskie pieniądze a mamy zamiar zrobić zakupy w naszym kraju to będziemy mieć kłopot, tak, więc nim udamy się do galerii handlowej musimy wymienić nasze środki. W dużych miastach prawie na każdym rogu są kantory, więc nie będzie żadnego problemu z zamianą waluty. Dlatego kantor Wrocław to bezproblemowe wymienianie pieniędzy o każdej porze dnia. Jeżeli mamy do wymiany dużą gotówkę to dobrze zapoznać się z kursami walut. Są kantory, gdzie dostaniemy więcej. Jeśli chodzi o małe pieniądze to kilka groszy na jednym euro czy funcie raczej nie stanowi dużej różnicy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.