Karty
karta
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Firmowy rachunek z różnym oprocentowaniem i z ciekawymi stawkami za obsługę rachunku

W obecnych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w chwili, gdy przychodzi do zapłaty za zakupy, czy obiad w restauracji. Wiadomo, że do wygody człowiek łatwo się przyzwyczaja, więc bardzo prędko przywykliśmy do tego kawałka plastiku. Tego typu udogodnienie sprawdza się w wielu momentach naszego życia i spore grono osób nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonowania bez tego środka płatniczego.
Bloger: Design Packaging

Czy faktycznie warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną kierowania przedsiębiorstwem rządzi szereg ogólnych zasad, z jakich zasadnicze są niezmienne na przestrzeni lat. W biznesie najczęściej chodzi w pierwszej kolejności o zyskanie klientów, czego można dokonać rozmaitymi sposobami.
kupony lojalnościowe
Bloger: Alper Çuğun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów systemy lojalnościowe to bardzo dobry pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeżeli prowadzisz swój biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie najlepsze, wówczas z pewnością powinieneś zastanowić się nad innymi sposobami motywowania klientów do korzystania dokładnie z Twoich usług. Jeżeli dla przykładu prowadzisz zakład usługowy – pedicure lub salon kosmetyczny czy inne tego typu zakłady – wówczas z pewnością świetnym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla swoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odnotowywane wszelkie następne wizyty i wybrane usługi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.