Karty
Bloger: Design Packaging

Czy faktycznie warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną kierowania przedsiębiorstwem rządzi szereg generalnych zasad, z jakich zasadnicze nie zmieniają się w ciągu mijanych lat. W biznesie zwykle chodzi w pierwszej kolejności o zyskanie klientów, czego można dokonać różnymi metodami.
kupony lojalnościowe
Bloger: Alper Çuğun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów systemy lojalnościowe to bardzo dobry pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeśli prowadzisz własny biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie odpowiednie, wówczas z pewnością powinieneś zastanowić się nad dodatkowymi sposobami zachęcania klientów do skorzystania dokładnie z Twoich usług. Jeśli dla przykładu masz zakład usługowy – manicure lub salon kosmetyczny czy inne podobne zakłady – wtedy bez wątpliwości dobrym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla własnych klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy którejś wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odnotowywane wszystkie kolejne wizyty i wykonywane usługi.
karta
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Firmowy rachunek z różnym oprocentowaniem i z ciekawymi stawkami za obsługę rachunku

W obecnych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w momnecie, gdy przychodzi do zapłaty za zakupy, czy obiad w restauracji. Wiadomo, że do wygody człowiek łatwo się przyzwyczaja, więc bardzo prędko przyzwyczailiśmy się do kart płatniczych. Tego rodzaju udogodnienie pomaga w wielu momentach naszego życia i spore grono osób nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonowania bez tego środka płatniczego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.