Karty
kupony lojalnościowe
Bloger: Alper Çuğun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów systemy lojalnościowe to bardzo dobry pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeżeli prowadzisz własny biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie odpowiednie, wtedy na pewno powinieneś zastanowić się nad alternatywnymi sposobami motywowania klientów do skorzystania właśnie z Twoich usług. Jeśli przykładowo prowadzisz zakład usługowy – fryzjerski lub salon kosmetyczny czy inne podobne zakłady – wtedy bez wątpienia dobrym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla własnych klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy którejś wizycie dajesz klientowi kartę stałego klienta – następnie będą na niej odnotowywane wszystkie kolejne wizyty i wykonywane usługi.
Bloger: Design Packaging

Czy faktycznie warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną kierowania przedsiębiorstwem rządzi szereg generalnych zasad, z jakich zasadnicze nie zmieniają się w ciągu mijanych lat. W biznesie zwykle chodzi w pierwszej kolejności o zyskanie klientów, czego można dokonać różnymi metodami.
karta
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Firmowy rachunek z różnym oprocentowaniem i z ciekawymi stawkami za obsługę rachunku

W obecnych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w momnecie, gdy przychodzi do zapłaty za zakupy, czy obiad w restauracji. Wiadomo, że do wygody człowiek łatwo się przyzwyczaja, więc bardzo prędko przyzwyczailiśmy się do kart płatniczych. Tego rodzaju udogodnienie pomaga w wielu momentach naszego życia i spore grono osób nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonowania bez tego środka płatniczego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.