Lampy
Szklane lampy z kolekcji Georgia marki Nowodvorski Lighting
Bloger: Nowodvorski Lighting
Na podstawie danych z: Nowodvorski Lighting

Nie zabierajmy sobie miejsca

Kiedyś była moda na duże lampy, które nie jedynie zabierały niesamowicie sporą powierzchnię sufitu, lecz jeszcze w dodatku zwisały niesamowicie mocno ku podłodze, przez co wysokie osoby mogły o nie zawadzić. Na szczęście teraz to się odmienia oraz te lampy, które dzisiaj są oferowane do naszego domu są dużo mniejsze i na dodatek jeszcze przeważnie mocno dolegają do sufitu.
słońce
Bloger: Fox Wu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób leczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, ponieważ wprowadza chorego w groźny stan, jaki w trudnych przypadkach może skończyć się nawet samobójstwem. Na szczęście współcześnie o wiele więcej osób jest świadomych tego, że depresja nie jest powodem do wstydu i szuka pomocy u specjalistów. Odrębnym gatunkiem jest depresja sezonowa, jaka przeważnie występuje w czasie miesięcy jesiennych i kończy się na wiosnę. Naukowcy nie znają prawdziwych przyczyn występowania tego zjawiska, jednakże podejrzewa się, że obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych oraz zimowych może być spowodowane przeważnie zimnymi temperaturami oraz brakiem światła słonecznego. Jeśli odczuwa się smutek, nieuzasadniony lęk i niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Warto zaznaczyć, że schorzenie to występuje częściej u kobiet. Na dodatek, może dotykać również dzieci. Jak w takim razie walczyć z tego rodzaju wrogiem?
lampy
Bloger: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Nie oszczędzaj na aranżacji - upiększaj swoje podwórko

Większość z nas wydaje choć raz na duże przedsięwzięcie: mieszkanie, auto, firmę. Jednolita inwestycja w dobro materialne nie równa się praktyce drogich inwestycji. Zadbanie o estetykę, a więc np. klimat domu stanowi jednak drugą odsłonę. Trwa ona przez dłuższy czas i wiąże się z kolejnymi kosztami.
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Bloger: KOBI LIGHT
Na podstawie danych z: KOBI LIGHT

Myślisz o cudownym wystroju swojego domu? Masz swoją wizję? Wprowadź ją w życie, lecz jednocześnie uważaj na pułapki, które mogą zepsuć nawet najwspan

Nieważne, w jakim klimacie pragniemy urządzić mieszkanie, najbardziej istotne w tej chwili jest to, jakimi jesteśmy osobami i co tak istotnie nam się podoba. Zamiast spoglądać na trendy w urządzaniu, na to, jak czynią to celebryci i gwiazdy najbardziej korzystnie zaufać własnej intuicji i własnej wizji, by urządzić mieszkanie tak, jak tego pragniemy. Wiadomo, iż nie zawsze jest to możliwe, być może marzymy o rzeczach, na jakie nie mamy pieniędzy, jednak istnieje sporo ciekawych zamienników, na które będzie nas stać.
Lampka stojąca
Bloger: teakwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak interesująco ozdobić mieszkanie światłem?

Oświetlenie w mieszkaniu ma na celu nie tylko rozpraszać ciemność w pomieszczeniu. Odpowiednio dopasowany typ oświetlenia powinien pełnić także funkcje dekoracyjne. Niezwykle istotne jest zatem prawidłowe wytypowanie umiejscowienia światła, które wprowadzi doskonałą atmosferę i wpłynie na nasz doskonały nastrój.
Wnętrze restauracji
Bloger: Kurman Communications, Inc.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Smaczne dania w knajpie to jedynie pół sukcesu

Restauracja jest miejscem, w które udają się ludzie w wolnych chwilach, przede wszystkim żeby odpocząć i spróbować dobrych dań. Jest to również miejsce, gdzie mają miejsce ważne rozmowy i dyskusje biznesowe, jak również kolacje we dwoje. Powinno być więc urządzone w sposób jak najbardziej uniwersalny, a do tego efektowny. Często bowiem widuje się lokale utrzymane w stylu za bardzo słodkim i tandetnym, w wyniku czego przypominają bardziej sale weselne. Ogólnie wystrój restauracji zależy przede wszystkim od jej charakteru.
Lampy podłogowe
Bloger: Carodean Road Designs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać oświetlenie do mieszkania?

Bardzo często, urządzając swoje własne mieszkanie, zapomina się o tym, że diabeł tkwi w szczegółach i to one decydują o tym, jak będzie się prezentował rezultat końcowy. Istotne znaczenie ma najczęściej dopasowanie stosownego oświetlenia, tym bardziej, że w Polsce przez kategoryczną większość roku zmrok zapada rzeczywiście szybko.
lampa
Bloger: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

I wszystko jasne!

Wiszące, metalowe, drewniane lub plecione jak kosze. Jedne oczarowują swym blaskiem, inne niezauważalnie filtrują światło. Jesienią i zimą spędzamy z nimi wiele godzin, towarzystwo musi więc być perfekcyjne.
lampy w pokoju
Bloger: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju są rodzaje lamp do domu? Przeczytaj, nim kupisz

Jedną z potrzebnych instalacji w mieszkaniu jest instalacja oświetleniowa. Dawno już skończyły się lata, gdy musieliśmy siedzieć wieczorami przy świeczkach. Współcześnie możemy robić to jedynie dla przyjemności, jeśli zapragniemy mieć miły wieczór z ukochanym i przyszykowaliśmy wyborną kolację, a w tle leci nastrojowa muzyka.
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Bloger: KOBI LIGHT
Na podstawie danych z: KOBI LIGHT

Salon sklepowy z lampami do domy

Porządny sklep z oświetleniem musi mieć w swoim asortymencie duży wybór wszelkiego rodzaju lamp i innych źródeł światła. W sklepie takim klient powinien mieć możliwość zakupienia lampy w różnych typach, kształtach i kolorach. Lampy muszą tutaj mieć również szerokie zastosowanie oraz nawiązywać designem do różnych stylów i epok.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.