Lampy
Lampy podłogowe
Bloger: Carodean Road Designs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać oświetlenie do mieszkania?

Dosyć często, aranżując swoje wymarzone mieszkanie, zapomina się o tym, że diabeł tkwi w szczegółach i to one decydują o tym, jak będzie się prezentował rezultat ostateczny. Ogromne znaczenie ma z reguły dobór odpowiedniego oświetlenia, tym bardziej, że w Polsce przez zdecydowaną większość roku zmrok pojawia się rzeczywiście wcześnie.
lampy w pokoju
Bloger: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju są rodzaje lamp do domu? Przeczytaj, nim kupisz

Jedną z potrzebnych instalacji w mieszkaniu jest instalacja oświetleniowa. Dawno już przeminęły czasy, kiedy musieliśmy siedzieć wieczorem przy świecach. Aktualnie możemy robić to wyłącznie dla przyjemności, jeżeli zapragniemy spędzić romantyczny wieczór z ukochanym i przyrządziliśmy apetyczną kolację, a w tle gra nastrojowa muzyka.
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Bloger: KOBI LIGHT
Na podstawie danych z: KOBI LIGHT

Myślisz o cudownym wystroju swojego domu? Masz swoją wizję? Wprowadź ją w życie, lecz jednocześnie uważaj na pułapki, które mogą zepsuć nawet najwspan

Nie jest ważne, w jaki sposób pragniemy urządzić mieszkanie, najistotniejsze w tej chwili jest to, jakimi jesteśmy ludźmi i co tak realnie nam się podoba. Zamiast spoglądać na trendy w urządzaniu, na to, jak robią to celebryci i gwiazdy najkorzystniej zaufać własnej intuicji i własnej wizji, żeby urządzić mieszkanie tak, jak tego pragniemy. Wiadomo, że nie zawsze jest to realne, być może marzymy o przedmiotach, na które nas nie stać, jednakowoż istnieje wiele ciekawych zamienników, na które będzie nas stać.
lampy
Bloger: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Nie oszczędzaj na aranżacji - upiększaj swoje podwórko

Większość z nas inwestuje w duże przedsięwzięcia: mieszkanie, samochód, firmę. Jednolity, spory wydatek na rzeczy materialne nie równa się praktyce drogich inwestycji. Troska o estetykę, czyli np. klimat pomieszczenia stanowi jednak drugą odsłonę. Trwa ona przez dłuższy czas i wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Lampka stojąca
Bloger: teakwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak interesująco ozdobić mieszkanie światłem?

Oświetlenie w mieszkaniu powinno nie tylko rozświetlać mrok w pomieszczeniu. Właściwie dobrany typ oświetlenia może pełnić również funkcje ozdobne. Niezwykle ważne bywa zatem odpowiednie dobranie umiejscowienia światła, które wprowadzi doskonałą atmosferę i wpłynie na nasz doskonały nastrój.
Bloger: Calvado.pl

W każdym pomieszczeniu oczekujemy pewnego oświetlenia

Żyrandole do salonu powinny posiadać właściwą wielkość
Dom z ogrodem
Bloger: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dekoracyjne światła ogródka

Jestem mężczyzną który nie za bardzo kocha lato. Owszem, jest cieplutko, wręcz często za ciepło. Dzionki są wydłużone, co służy eskapadom za miasto albo imprezom przyjacielskim w ogrodzie.Bezspornie jest to bardzo miłe, a nawet korzystne zajęcie weekendowe, tyle że ja, nie wiadomo dlaczego, (być może pod wrażeniem skandynawskiej literatury pięknej, lub powieści o pewnym sławnym detektywie angielskim), preferuję jednak aurę mało upalną.
słońce
Bloger: Fox Wu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób leczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, ponieważ wprowadza chorego w groźny stan, który w określonych przypadkach może skończyć się chociażby samobójstwem. Na szczęście dziś zdecydowanie więcej osób jest świadomych tego, że depresja nie jest powodem do wstydu i szuka pomocy u specjalistów. Odrębnym gatunkiem jest depresja sezonowa, jaka zazwyczaj występuje w okolicach miesięcy jesiennych i kończy się na wiosnę. Specjaliści nie znają faktycznych powodów występowania tego zjawiska, niemniej podejrzewa się, iż obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych i zimowych może być spowodowane zazwyczaj niskimi temperaturami oraz brakiem światła słonecznego. Jeśli odczuwa się smutek, bezpodstawny lęk oraz niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Warto zaznaczyć, że schorzenie to występuje częściej u kobiet. Co więcej, może dotykać także dzieci. Jak w takim razie walczyć z tego rodzaju wrogiem?
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Bloger: KOBI LIGHT
Na podstawie danych z: KOBI LIGHT

Salon sklepowy z lampami do domy

Porządny sklep z oświetleniem musi mieć w swoim asortymencie duży wybór wszelkiego rodzaju lamp i innych źródeł światła. W sklepie takim klient powinien mieć możliwość zakupienia lampy w różnych typach, kształtach i kolorach. Lampy muszą tutaj mieć również szerokie zastosowanie oraz nawiązywać designem do różnych stylów i epok.
Szklane lampy z kolekcji Georgia marki Nowodvorski Lighting
Bloger: Nowodvorski Lighting
Na podstawie danych z: Nowodvorski Lighting

Nie zabierajmy sobie miejsca

Dawniej była moda na wielkie lampy, które nie jedynie zabierały bardzo dużą powierzchnię sufitu, lecz jeszcze na dodatek zwisały niesamowicie mocno ku dołowi, przez co wysokie osoby mogły o nie zahaczyć. Na szczęście teraz to się odmienia i te lampy, które teraz są oferowane do naszego domu są znacznie delikatniejsze oraz dodatkowo jeszcze zazwyczaj mocno przylegają do sufitu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.