Dom
komin z cegły klinkierowej
Bloger: Krzysztof Lis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cegła klinkierowa- wyjątkowo uniwersalny produkt, który możesz wykorzystywać na wiele rozmaitych sposobów

Jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych, który od dłuższego czasu z powodzeniem znajduje zastosowanie, jest cegła. Możemy odnaleźć ją w wielu domach, często też jako element ogrodzeń czy też nawet jako dekorację wnętrz. Uniwersalność tego materiału sprawia, że ma mnóstwo zwolenników wśród projektantów i klientów.
garaż
Bloger: Jim Larrison
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór bramy do garażu. Decyzja na lata

Podczas budowy domu, jego właściciele muszą podjąć dużo trudnych decyzji, jakie powinny być stosownie przeanalizowane. Z racji tego, że dziś praktycznie każda rodzina ma przynajmniej jedno auto, konieczna jest budowa garażu, jaki będzie je chronił przed niekorzystnym działaniem czynników pogodowych. Jednym z kluczowych elementów garażu są oczywiście należycie dopasowane bramy garażowe. W jaki sposób je kupować, aby mieć gwarancję satysfakcji? Jakie ich cechy mają największe znaczenie?
plac zabaw
Bloger: Donnie Ray Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki powinien być plac zabaw do ogrodu?

Posiadając dom ze wspaniałym ogrodem możemy zdecydować się na na plac zabaw, na którym nasze pociechy będą wesoło spędzać czas. Dzięki niemu rozładują całą energię, skacząc, hulając oraz wspinając się po drabinkach, oszczędzając skrzętnie posadzone grządki. Nim jednak zaczniemy go aranżować, musimy przeanalizować, jak powinien wyglądać i co ma się w nim znajdować, aby dzieci były z niego rzeczywiście zadowolone.
Idący ludzie
Bloger: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie szanujemy przedmiotów… dopóki je dysponujemy

Każdy zawód potrzebuje wielu różnych pomocy. Jak wybudować blok bez cegłówek czy pustaków? Czy damy radę wykonać fotografię bez aparatu? A jak pomalujemy wnętrze bez farby? I czy można notować bez papieru i długopisu? I wreszcie: czy można żyć bez finansów?
designerskie schody
Bloger: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy chce mieć piękny dom

Jeśli decydujemy się na to, żeby zbudować swój wspaniały oraz wyśniony dom, to bez wątpienia chcemy, żeby nie tylko był on jak najbardziej zbliżony do naszych oczekiwań, ale również oraz aby prezentował się jak najwspanialej. Przez to właśnie tak dużo godzin poświęcamy na wybór płytek, paneli, mebli czy barw jakie powinny się pojawić na naszej ścianie. Lecz nie możemy zapomnieć o tym, iż tak samo ważne w tym wszystkim są także schody.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.