Dom
plac zabaw
Bloger: Donnie Ray Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki powinien być plac zabaw do ogrodu?

Mając dom ze wspaniałym ogrodem możemy zdecydować się na na plac zabaw, na którym nasze pociechy będą szczęśliwe spędzać czas. Dzięki niemu rozładują całą energię, podskakując, figlując i wspinając się po drabinkach, oszczędzając dokładnie zasadzone rabaty. Zanim jednak rozpoczniemy go aranżować, powinniśmy przeanalizować, jak ma wyglądać i co ma się w nim zawierać, aby dzieci były z niego faktycznie zadowolone.
designerskie schody
Bloger: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy chce mieć piękny dom

Jeśli zdecydujemy się na to, żeby zbudować swój wspaniały oraz wyśniony dom, to z pewnością chcemy, żeby nie tylko był on jak najbardziej przybliżony do naszych oczekiwań, lecz także i żeby prezentował się jak najlepiej. Przez to właśnie tak sporo godzin przykładamy na wybór płytek, paneli, mebli albo barw jakie mają się zjawić na naszej ścianie. Ale nie mamy szansy zapomnieć o tym, iż równie ważne w tym wszystkim są również schody.
garaż
Bloger: Jim Larrison
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór bramy do garażu. Decyzja na lata

Podczas budowy domu, jego właściciele muszą podjąć sporo poważnych decyzji, jakie powinny być dokładnie przemyślane. Z racji tego, że dziś praktycznie każda rodzina ma chociaż jedno auto, konieczna jest budowa garażu, jaki będzie je chronił przed niszczącym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Jednym z podstawowych elementów garażu są rzecz jasna dobrze dobrane bramy garażowe. Jak je wybierać, by mieć gwarancję satysfakcji? Jakie ich cechy mają znaczenie priorytetowe?
Idący ludzie
Bloger: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie szanujemy przedmiotów… dopóki je dysponujemy

Każdy zawód wymaga wielu różnorodnych pomocy. Jak wybudować dom bez cegłówek czy pustaków? Czy damy radę zrobić fotografię bez aparatu? A jak pomalujemy pokój bez farby? I czy można notować bez papieru i długopisu? I na sam koniec: czy można żyć bez finansów?
komin z cegły klinkierowej
Bloger: Krzysztof Lis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cegła klinkierowa- wyjątkowo uniwersalny produkt, który możesz wykorzystywać na wiele rozmaitych sposobów

Jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych, który od dłuższego czasu z powodzeniem znajduje zastosowanie, jest cegła. Możemy odnaleźć ją w wielu domach, często też jako element ogrodzeń czy też nawet jako dekorację wnętrz. Uniwersalność tego materiału sprawia, że ma mnóstwo zwolenników wśród projektantów i klientów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.