Dom
garaż
Bloger: Jim Larrison
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór bramy do garażu. Decyzja na lata

W trakcie budowy domu, jego właściciele muszą podjąć szereg znaczących decyzji, jakie powinny być odpowiednio przemyślane. Z racji tego, że obecnie praktycznie każda rodzina ma chociaż jedno auto, konieczna jest budowa garażu, jaki będzie je chronił przed niszczącym działaniem czynników pogodowych. Jednym z priorytetowych elementów garażu są oczywiście właściwie dopasowane bramy garażowe. Jak je kupować, by mieć gwarancję zadowolenia? Jakie ich cechy mają największe znaczenie?
plac zabaw
Bloger: Donnie Ray Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki powinien być plac zabaw do ogrodu?

Posiadając dom ze wspaniałym ogrodem możemy zdecydować się na na plac zabaw, na którym nasze pociechy będą szczęśliwe spędzać czas. Dzięki niemu rozładują całą energię, skacząc, harcując i wspinając się po drabinkach, oszczędzając skrzętnie zasadzone grządki. Nim jednak zaczniemy go aranżować, powinniśmy zastanowić się, jak powinien wyglądać i co ma się w nim znajdować, by dzieciaki były z niego naprawdę zadowolone.
designerskie schody
Bloger: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy chce mieć piękny dom

Kiedy zdecydujemy się na to, aby zbudować swój wspaniały i wyśniony dom, to bez wątpienia pragniemy, żeby nie tylko był on jak najmocniej zbliżony do naszych marzeń, lecz też oraz aby przedstawiał się jak najlepiej. Dlatego właśnie tak wiele godzin zwracamy na wybór płytek, paneli, mebli albo barw jakie mają się pojawić na naszej ścianie. Ale nie mamy szansy zapomnieć o tym, że równie ważne w tym wszystkim są także schody.
Idący ludzie
Bloger: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie szanujemy przedmiotów… dopóki je dysponujemy

Każdy zawód wymaga wielu różnorodnych pomocy. Jak wybudować dom bez cegłówek czy pustaków? Czy damy radę zrobić fotografię bez aparatu? A jak pomalujemy pokój bez farby? I czy można notować bez papieru i długopisu? I na sam koniec: czy można żyć bez finansów?
komin z cegły klinkierowej
Bloger: Krzysztof Lis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cegła klinkierowa- wyjątkowo uniwersalny produkt, który możesz wykorzystywać na wiele rozmaitych sposobów

Jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych, który od dłuższego czasu z powodzeniem znajduje zastosowanie, jest cegła. Możemy odnaleźć ją w wielu domach, często też jako element ogrodzeń czy też nawet jako dekorację wnętrz. Uniwersalność tego materiału sprawia, że ma mnóstwo zwolenników wśród projektantów i klientów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.