Dom
plac zabaw
Bloger: Donnie Ray Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki powinien być plac zabaw do ogrodu?

Posiadając dom ze wspaniałym ogrodem możemy zdecydować się na na plac zabaw, na którym nasze dzieci będą radośnie spędzać czas. Dzięki niemu rozładują całą energię, podskakując, psocąc i wspinając się po drabinkach, oszczędzając dokładnie zasadzone rabaty. Nim jednak rozpoczniemy go aranżować, musimy zastanowić się, jak powinien wyglądać i co ma się w nim znajdować, aby dzieciaki były z niego rzeczywiście zadowolone.
designerskie schody
Bloger: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy chce mieć piękny dom

Jeżeli zdecydujemy się na to, by postawić własny piękny oraz wymarzony dom, to z pewnością pragniemy, by nie tylko był on jak najmocniej przybliżony do naszych oczekiwań, ale również oraz żeby prezentował się jak najwspanialej. Dlatego właśnie tak wiele czasu poświęcamy na wybór płytek, paneli, mebli albo barw jakie powinny się pojawić na naszej ścianie. Ale nie mamy szansy zapomnieć o tym, że tak samo ważne w tym wszystkim są też schody.
garaż
Bloger: Jim Larrison
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór bramy do garażu. Decyzja na lata

W trakcie budowy domu, jego właściciele muszą podjąć szereg istotnych decyzji, które powinny być odpowiednio przemyślane. Z racji tego, że dziś w sumie każda rodzina ma przynajmniej jedno auto, niezbędna jest budowa garażu, jaki będzie je chronił przed szkodliwym działaniem czynników pogodowych. Jednym z najistotniejszych elementów garażu są rzecz jasna stosownie dobrane bramy garażowe. Jak je wybierać, żeby mieć gwarancję satysfakcji? Jakie ich cechy mają znaczenie priorytetowe?
komin z cegły klinkierowej
Bloger: Krzysztof Lis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cegła klinkierowa- wyjątkowo uniwersalny produkt, który możesz wykorzystywać na wiele rozmaitych sposobów

Jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych, który od dłuższego czasu z powodzeniem znajduje zastosowanie, jest cegła. Można znaleźć ją w wielu domach, nierzadko także jako element ogrodzeń albo nawet jako dekorację wnętrz. Uniwersalność cegły sprawia, że ma mnóstwo zwolenników pośród projektantów a także klientów.
Idący ludzie
Bloger: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie szanujemy przedmiotów… dopóki je dysponujemy

Każdy zawód potrzebuje szeregu różnych pomocy. Jak wybudować dom bez cegłówek czy pustaków? Czy możemy zrobić fotografię bez aparatu fotograficznego? A jak pomalujemy pokój bez farby? I czy da radę pisać bez papieru i pióra? I wreszcie: czy można istnieć bez kasy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.