Rachunek
finanse
Bloger: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Najlepsze pomysły dla firm

Faktoring. Pojęcie jeszcze nie tak znane w naszym kraju, jednak coraz śmielej respektowane przez przedsiębiorców. Faktoring to głównie zapewnienie dużej ilości gotówki w szybkim czasie i bez zbędnych formalności, więc sposób działania posiada coraz więcej zwolenników. Po pierwsze, oferuje przedsiębiorstwom środki potrzebne do ich funkcjonowania.
finanse
Bloger: peddhapati
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Różnorodne usługi, które proponowane są przez banki

Finansowe instytucje, na przykład banki czy towarzystwa ubezpieczeniowe proponują swym klientom dużo różnorodnych produktów. W dziedzinie bankowości takim podstawowym, elementarnym produktem, jaki posiadają w zasadzie wszyscy, jest konto bankowe. Lecz niekiedy banki mogą pobrać od ich prowadzenia jakieś opłaty, a oprócz tego zgromadzone na nich środki nie generują przychodów. Okazać się więc może, że mimo tego, że na tego typu koncie znajduje się jakaś kwota środków finansowych, to i tak trzeba będzie do tego dopłacić.
księgowy
Bloger: MVO Nederland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kategorie finansów - rozbudowana księgowość we Wrocławiu

Ustawa o rachunkowości nakłada na podmiot zobowiązany do prowadzenia pełnej rachunkowości według jej zasad, wiele zadań. Są to m.in. precyzyjne ewidencje wszystkich zabiegów gospodarczych, należności i długów, a też przeprowadzenie starannych ewidencji odnoszących się do różnych sfer działalności firmy. Koniunktura firmy musi być przedstawiona w sposób rzetelny i przejrzysty, a polityka rachunkowości powinna zapewniać oddzielenie w księgach wszelkich wydarzeń istotnych do oceny sytuacji materialnej i finansowej, również rezultatu finansowego jednostki przy zachowaniu zasady ostrożności.
Karta, motywacja
Bloger: HM Revenue & Customs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy pojawiają się niespodziewane wydatki...

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieplanowany wydatek, wakacyjny wyjazd? Nie zawsze z ołówkiem w dłoni da się rozplanować domowy budżet. Jeśli szukasz pożyczki bez informacji o dochodach, to wiedz, że będzie ona opłacalna jedynie wtedy, gdy z dokładnością zapoznasz się z umową i w pełni dostosujesz ją do swych potrzeb i możliwości.
bank
Bloger: OTA Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najczęściej wybierane rodzaje usług w banku

We współczesnych czasach banki proponują interesantom coraz więcej rodzajów produktów bankowych. Każda z zainteresowanych osób może znaleźć należytą ofertę, która nie tylko zrealizuje jego potrzeby, ale także będzie źródłem satysfakcji. O jakich ofertach mowa?
Monety, zagraniczna waluta
Bloger: OC Always
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ranking pomoże wybrać bardzo dobre rozwiązanie

Zgodnie z polskim prawem każda nowo powstająca jednostka musi mieć rachunek rozliczeniowy. W związku z tym nic osobliwego w tym, że zaciekawienie kontami firmowymi ciągle wzrasta. Zakładając firmę najlepiej jest zaraz wyszukać najlepszą ofertę rachunków bankowych dla firm, gdyż późniejsza zmiana może okazać się uciążliwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.