Księgowa
kalkulator
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Księgowość poza firmą

Kilkanaście lat temu księgowa w przedsiębiorstwie była niezastąpiona. Współcześnie coraz częściej firmy decydują się na usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac pozwala głównie oszczędzić pieniądze firmy.
księgowość
Bloger: Alan Cleaver
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy faktycznie należy korzystać z usług księgowych?

Założenie firmy, nawet w naszym kraju, w zasadzie nie jest ciężkie. Zapewne procedurę i tak dałoby radę usprawnić, ale twierdzenie, że zwykły człowiek nie poradzi sobie z otworzeniem firmy jest w zupełności nieprawdziwe. Można tak naprawdę powiedzieć, iż osoba, która nie będzie radziła sobie z otworzeniem firmy, generalnie powinna na trochę się chyba wstrzymać.
Karta, motywacja
Bloger: HM Revenue & Customs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy pojawiają się niespodziewane wydatki...

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieplanowany wydatek, wizja kuszącego, letniego weekendu poza miastem? Nie zawsze wydatki w danym miesiącu da się przewidzieć. Jeśli szukasz pożyczki bez informacji o dochodach, to powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, iż przyniesie ona zamierzone efekty tylko wówczas, gdy starannie zaznajomisz się z jej zasadami.
Dokumenty
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Księgowość poza firmą

Jakiś czas temu księgowa w strukturze firmy była niezastąpiona. Aktualnie nierzadko firmy korzystają z możliwości prowadzenia księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.