Firma
wydajność

Wyniki własnego biznesu można usprawnić!

Kryzys finansowy, ogólna bieda, złe zachowania konsumentów bądź przykładowo konkurenci - tego typu "wymówki" odnajdują przedsiębiorcy, którzy wpadają w spore problemy natury finansowej.
śląsk
Na podstawie danych z: www.medas-media.com.pl

Śląsk jest zaliczany do najbardziej uprzemysłowionych okręgów Polski

W ostatnich latach bezrobocie zarówno w Polsce, jak w Europie staje się co raz poważniejszym problemem. Przykładem może być Hiszpania, gdzie poziom bezrobocia sięga obecnie dwudziestu sześciu procent. W Polsce nie jest jeszcze tak źle, jednak są w Polsce regiony, w których jest bardzo ciężko o pracę i z roku na rok sytuacja wcale się nie poprawia. Regionem o najwyższym bezrobociu w lutym 2013 roku było województwo podlaskie. O wiele niższe wskaźniki odnotowuje się na terenach województw śląskiego, wielkopolskiego czy mazowieckiego.
biznes
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób polepszyć relacje biznesowe w przedsiębiorstwie?

Obowiązkowym szczegółem każdej firmy jest nawiązywanie, ale i zarówno podtrzymywanie relacji. To od nich oraz ich postaci po wielokroć zależy sukces naszej firmy. W dzisiejszych czasach znaczenie kontaktów stało się niezmiernie duże, w związku z tym też jeżeli zależy nam na ciągłym ulepszaniu naszej marki powinniśmy obligatoryjnie podjąć wszelkie wysiłek, aby utrzymać je w słusznym stanie.
usługa faktoringu
Bloger: Nguyen Hung Vu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przy kierowaniu własną firmą warto optymalizować wydatki

Prowadzenie firmy może się wydawać dość trudne. Trzeba to przyznać jest w tego typu określeniu dużo prawdy, szczególnie, iż w Polsce nie ma do prowadzenia firmy odpowiedniego klimatu. Wszyscy politycy, każda partia obiecuje poprawić tego typu sytuacje, ale jak już rządzą to „dowala” także po swojemu.
e-marketing
Bloger: Luc Legay
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Marketing dwudziestego pierwszego wieku

W dzisiejszych czasach marketing jest jednym z kluczowych czynników rozstrzygających o rozwijaniu się danej marki lub firmy. Jest silnie ważne, by konkretny produkt lub usługa były dostrzeżone , a także zapamiętane przez możliwych klientów, a jest to niełatwe do uzyskania bez znajomości sztuki marketingu oraz promocji. Dlatego nie bez przyczyny istnieje tyle kursów oraz kierunków na uczelniach wyższych skupiających się na rozmaitych jego aspektach.
szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP)
Bloger: Tau Consulting
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szkolenia z BHP powinny być obowiązującym standardem!

Główny cel każdego przedsiębiorstwa? Oczywiście chodzi tutaj o zarabianiu kasy. Jednakże w żadnym przypadku posiadacze przedsiębiorstw nie powinni deprecjonować jednego: swoich podwładnych, jakości ich bezpieczeństwa.
Billboard
Bloger: Ursula Stalder
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Polskie możliwości dopasowania billboardu do wymogów marki

W porównaniu ze wszystkimi szeroko znanymi szansami reklamowania swych produktów czy usług to właśnie billboardy w Krakowie wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców. Troszczący się o reklamę i szeroko pojęty marketing firm eksperci nie zwlekają i od ręki mogą zaoferować Ci świetną ofertę. Najlepsze, nowoczesne propozycje, wpisujące się w panujące aktualnie na rynku trendy, to wybór znakomity i nieporównywalny z żadnym innym.
sprzątanie
Bloger: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kompleksowe sprzątanie biur - w jaki sposób wybrać idealną firmę?

Na dzień dzisiejszy na rynku otwiera się coraz więcej przedsiębiorstw sprzątających. Zapotrzebowanie jest naturalnie duże, ponieważ w każdym wojewódzkim mieście powstają kolejne biurowce. Utrzymanie czystości w miejscu pracy to obowiązek każdego najemcy biura. Wynajmujący biura mają przeważnie do wyboru dwie możliwości. Pierwsza z nich, to zgodzenie własnych sprzątaczek, druga zaś, to wynajęcie firmy. Wbrew błędnym opiniom jest to wyjście, które jest korzystne. Zanim jednak nawiążemy współpracę z wybraną firmą, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, aby uniknąć niechcianych kłopotów, wynikających z zatrudnienia usługodawcy.
biznes i Internet
Bloger: Steve wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak obniżyć koszty prowadzenia firmy?

Ciężko nie zauważyć, że w bardzo szybkim tempie wzrastają w naszym państwie koszty prowadzenia firmy. Tak naprawdę to bardziej globalne zjawisko, świetnie dostrzegalne na zapewne całym świecie.
waluta europejska
Bloger: Public Stock
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego warto korzystać z dofinansowań europejskich?

Właściciele firm muszą borykać się z wieloma problemami – już od początku przygody ze swoją działalnością przechodzą niełatwą walkę z formalnościami, rozważają, jakie konto firmowe założyć, czy wystarczy im pieniędzy na rozpoczęcie biznesu a także jak wyróżnić się na rynku. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw stara się o fundusze unijne - nie tylko firmy dopiero powstające, lecz także te działające już na rynku od dawna. Z jakich przyczyn powinno się zabiegać o otrzymanie dofinansowania?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.